Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » (MTA, Seemta) megjelenik a...

//Anonymus// kérdése:

(MTA, Seemta) megjelenik a belépőpanel de az eger nem reagál a kattintásra, belépni csak az enterrel tudok, a játékban működik, ütni hasonlók tudok de ha benyomom az "m" betűt vagy a home-ot nem ragál (relog nem segít természetesen), mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Töbször újraléptem,újraindítottam de semmi,nem tudom mi lehet a baj esetleg valamit elállíthattam?2éve játszom még egyszer sem fordult elő,adminok se tudtak segíteni..

2018. febr. 21. 17:12
 1/1 anonim válasza:
Próbáld meg azt, hogy megnyitod a feladat kezelőt. Ott van a bal alsó sarokban egy nyíl. Arra menj rá, és ott a folyamatoknál a játékra jobb klikkelj, ott menj rá a részletekre. És amikor ott vagy akkor megint jobb klikk és affinitás beállítások. Ott kirakja a processzorokat. Mind a négy ki van pipálva. Szedd ki azokat a pipákat kivéve az 1.processzor-ból. És kész. Nekem ez segített, de ezt minden alkalommal amikor elindítod meg kell ismételni kivéve ha nem megy. A játékból meg úgy tudsz kilépni, hogy az Alt+Tab kombóval letálcázol vagy Ctrl+Shift+Esc kombóval egyből a feladatkezelőt nyitja meg(ezt jobban ajánlom). Remélem tudtam segíteni!
2018. márc. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!