Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik ez a képszerkeztő?

Melyik ez a képszerkeztő?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre több embernél látom és nagyon tetszik. Olyan hogy az adott illető mögé képeket rakhatsz be a háttérbe azt hiszem pl.: fekete alapon fehér kockás vagy épp hamburgereket. Azért nem kérdezem meg tőlük mert pont velük nem vagyok jóba :(

Létszi segítsetek nagyon kéne!! :)



2018. febr. 22. 14:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Bármely képszerkesztő, ami tud layereket használni akalamas rá, Photoshop, gimp stb.
2018. febr. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Létszi nem tudnál konkrétat mondani?
2018. febr. 22. 17:52
 3/3 tabaki ***** válasza:

Nem tudom, a programok megnevezésénél mi lehetne még konkrétabb. De nemcsak a legjobbak közül választhatsz, amit a kérdés beküldése előtt a keresősorral találtál, azzal mind meg lehet oldani.

Már előzőleg is láttam a kérdésedet, csak most az egyszer nem akartam beleokoskodni, mert a leírásod alapján ez sokkal inkább tűnik valami telefonos effektprogramnak, mintsem képszerkesztőnek. Az efféle „szerkesztéshez” valószínűleg nem kell ész, csak mondjuk lősz egy szelfit fehér fal előtt, és kiválasztod hozzá a hátteret. Az általunk ajánlottak viszont általában normális szerkesztőprogramok, amelyekben nem kész megoldások közül választasz, hanem magad építheted föl a látványt kisebb lépésekből. Ez egyébként élvezetes mulatság, de lehet, hogy neked nem sok örömöd telne benne, ha csak a mókás eredmény érdekel.

2018. febr. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!