Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért változott át a Windows...

Miért változott át a Windows 7 Win 7 és Win XP keverékére?

Figyelt kérdés

2018. febr. 22. 17:50
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Már meg van hogy kell, de nem fog semmi se elveszni?
2018. febr. 22. 18:55
 12/20 anonim ***** válasza:
Nem, adatok nem.
2018. febr. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Próbáltam de semmi se változott, nem tdom mi a hiba, restartoltam megint de NEM
2018. febr. 22. 19:17
 14/20 anonim ***** válasza:

Vizuális hatásoknál>>"windows állítja be a számítógéphez" pipa még próbáld?

sajátgép/jobbklikk-tulajdonságok-speciális rendszerbeállítások-speciális fül-teljesítmény/beállítások-vizuális hatások.

2018. febr. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Sajnos nem működik, én már mindent próbáltam de semmi, fogalmam sincs hogy mi lehet gond
2018. febr. 22. 20:27
 16/20 anonim ***** válasza:

Telepítő lemezről "frissítő" telepítést, még megpróbálhatsz.

"Upgrade" leírásánál>>> [link]

Ha van két partíciód (c és D), akkor ugye minden adatod a D-n van?

2018. febr. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nekem is csinálta ezt még régebben. Nem tudom pontosan mi volt a probléma, de helyrejött miután egy pár nemrég telepített programot töröltem, kipucoltam a registry-t és újraindítottam a gépet.
2018. febr. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
#17 Csak az a gond, hogy mostanába semmit se töltöttem le
2018. febr. 23. 09:13
 19/20 anonim ***** válasza:
Videókártya drivere rendben?
2018. febr. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Le szokott szedni egy frissebb drivert a vidkarihoz. Naná, hogy ez nem megfelelően működik. Ettől lecsökken a teljesíménye, az AERO lekapcsol, a felbontás, színmélység leromlik és hasonló ügyességek. Ez az előnye, mikor ész nélkül automatán engedélyezve vannak az automata frissítések... Vezérlőpulton megkeresed az eszközkezelőt és a video driverben az előző verzió visszaállítását kéred. Általában megoldja. Ha nem, akkor a gyártó honlapjáról leszed a video driver és feltesz. Ha ez se segít, akkor adatok lement és újratelepítés, mert vsz. felfúrták a gépedet. Még valami: legközelebb csinálj egy adatpartíciót az adataidnak a rendszer partícióin felül és minden mentést oda állíts be. Office esetén is átállíthatod az alap mentési útvonalat. Így ha legközelebb reinstallozol, az adataid megmaradnak, csak a rendszert törlöd le.

Továbbá NE az automata frissítést válaszd. Szépen töltődjenek le, és a tálcán figyelmeztessen. Majd Te kiválasztod, amire szükséged van. Drivert nyilvánvalóan kizárólag indokolt esetben frissítünk, azaz ha valami nem megfelelően működik és meg szeretnénk javítani. Más esetben felesleges kockázatnak kitenni a rendszert. Ezt még a Microsoft is tudhatná - persze mi, felhasználók már ne higgyünk ugye a mesékben...

2018. febr. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!