Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megőrült gépem! Miért van?

Megőrült gépem! Miért van?

Figyelt kérdés
Halál lassú, néha fekete képernyőt ad be , a youtube-ot fekete meg zöld színekben.És a hegszóró rezeg/recseg aztán egy folytába kiírja ,hogy csatlakoztattam valami egy jack csatlakozót.Ezt is alig birom kiírni mert egy folytába ezt adja be!Segítsetek!

2018. febr. 24. 13:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Segíts úgy, hogy nem tudsz semmit... Kis konkrétum? Pl milyen konfig (komponensek tételenként feltűntetve), op. rendszer típusa, telepített programok listája. Van-e vírusirtód? Mikor indítottál utoljára vizsgálatot? Frissítések telepítésre kerülnek mindig? Használsz torrentet? Ha igen ész nélkül szedsz le minden kalóz tartalmat vagy odafigyelsz mit töltesz le? Nem látogattál az utóbbi időben meg ismeretlen, gyanús oldalakat? Van más egyéb probléma a felsoroltakon kívül?
2018. febr. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Windows 10 Enterprise 64-bit

CPU

Intel Core i5 @ 3.40GHz

Kaby Lake 14nm Technology

RAM

16,0GB Dual-Channel Unknown @ 1066MHz (14-14-14-35)

Motherboard

Gigabyte Technology Co. Ltd. Z170-HD3P-CF (U3E1) 45 °C

Graphics

22MB37 (1920x1080@60Hz)

2047MB NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB (Gigabyte)


Telepített:Heroes & Generals,Battlefield 1 , Skype,Discord,Speecy,


Vírusirtó:Windows Defender

Nem használok torrentet!

OMSI 2-s letöltéseket.

Régen beakadt a fejhallgató kábelje és rántottam egyet rajta.Azután úgy kellett kifeszítve lennie a kábelnek ,hogy halljak valamit, mindkét fülesnél.Az a hiba mostanra megszűnt.

2018. febr. 25. 10:08
 3/9 anonim ***** válasza:
Feladatkezelővel nézzél használat közben proci-ram-gpu használatot (a legújabb win10 frissítésben gpu kihasználtságot is nézhetsz). Szerintem ez proci lesz, legalábbis a lassulás erre utalhat. Gondolom nem is egyszer szaggatva megy a kurzor, akkor tudhatod biztosra, hogy proci. Ha az, akkor ki kéne deríteni mi használja el a procid erőforrását---> amit már mondtam, feladatkezelőt nézz. Mondjuk nekem fura, hogy egy i5-7500 megnyekken. Mind1, csekkold az illesztőprogramokat is, hogy tényleg jó van-e fent, illetve hogy a legfrissebb verzió. Javaslom szedj le egy malawarebytes-t is, mellé még egy avast-eset-comodo-panda, esetleg iobit advanced system care közül valamelyiket. De hogy a vezetőt említsem, ott a kaspersky. Annyi, hogy az fizetős, de van próbaidő. Ha meg nem akarsz ezzel szórakozni, hogy megmentsd a hibás rendszeredet egyszerűen rakd újra. Előtte lépj be egy ms-fiókkal. Ez azért kell, hogy ne kelljen újra beírni a kulcsot hanem egyszerűen csak észlelje a licencet az ms-fiókon keresztül és visszaaktiválja megint.
2018. febr. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Arra, hogy a lack miatt állandóan beértesít egyszerű megoldás az, hogy a hangillesztő beállításaiben letiltod s párbeszédpanel megnyitását eszköz csatlakozásakor. Onnantól csak az értesítősávba tesz értesítést. Ott pedig jobb klikk rá, és értesítések kikapcsolása.
2018. febr. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A kurzor nem szokott rezegni.
2018. febr. 25. 16:52
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nem az, akkor lehetséges, hogy a tárolód lassú. Gondolom HDD-d van. Van rajta elég szabad hely? Ha van, akkor mekkora a percenkénti fordulatszáma (rpm)? Lehet az miatt lassú, 5400rpm nem biztos, hogy manapság elég gyors. Legalább 7200rpm az, ami már elég gyorsnak mondható, sőt, a legtöbb gyártó már szinte csak ilyen HDD-ket gyárt. Ez persze csak a lassúságra adna választ, a YT-hibára nem biztos.
2018. febr. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát igen ahol a windows van ott kevés tárhely van már pirosba van, a d meghajtó is pirosba van most tervezem ,hogy a dolgokat átmásolom az 1000 GB-os meghajtóra.
2018. febr. 28. 12:51
 8/9 anonim ***** válasza:
Haladunk. Igen, a lassúságot a kevés szabad hely a rendszermeghajtón simán okozhatja. Javítsd ezt ki. Elvileg az segíteni fog.
2018. febr. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. márc. 1. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!