Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megőrült a Windows 7?! Kezdem...

Megőrült a Windows 7?! Kezdem azt hinni a gépem játékot űz velem. :D Többi lent! Várom a segítségeteket ebben az elkeseredett harcban. Értelmes válaszokat várok.

Figyelt kérdés

Adott egy gépem, amin már a Windows 7-et 3szor kellett egymás után újra telepíteni.

-Első felvonás: Meguntam hogy lassú a gép, "meg amúgy is két éve raktam újra, nem árt neki" elven újratelepítettem a gépet,letöltöttem egy új SP1-el integrált telepítő lemezt.

-Második felvonás: Újra telepítés után pár nappal jöttek a problémák, a gép néha fogta magát és kikapcsolt automatikusan, nem hozta be az eszközkezelőt (mindig más hibára hivatkozva) Újratelepítés

-Harmadik felvonás: A felhasználói fiókok eltűntek, amelyik pedig nem tűnt el alap helyzetbe állt állandóan, úgy mint amikor a Vendég fiók, minden kijelentkezéskor törli a dolgokat. Újratelepítés.

-Negyedik felvonás: Az asztalon lévő ikonok alól eltűnt az írás, nem hozza be a Start Menü-t, néha csak úgy kikapcsol.

Kezdek a telepítő lemezre gyanakodni hogy vírusos vagy nem tudom.

HARDVERILAG a gép TÖKÉLETES, memóriák, merevlemez, videokártya,processzor TESZTELVE. Senki nem babrál bele a gépbe, tehát az kizárva. Mi okozhatja ezt??


2011. okt. 5. 20:04
 1/3 The Nuke ***** válasza:

Hát én hardware hibára gyanakodtam volna, kár hogy a végére odaírtad, hogy azok tesztelve vannak, és jók. :)


Akkor tölts le máshonnan 1 win 7 telepítőt.

Őőőőőőőőő úgy értem, vegyél 1 újat, és próbáld ki azzal.

Nyilván akkor csak az lehet a gond, ha a hardware jó.

De én akkor is hardware hibára gyanakodnék. :)

2011. okt. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy a telepítő vírusos lenne, de jártam már úgy, hogy ami az egyik gépen működött, azzal a másikon nem lehetett feltelepíteni, és nem jöttem rá, mi a gond, egy másik telepítő letöltése segített, neked is ezt javaslom. Egyébként mit jelent, hogy tesztelve vannak az alkatrészek? 100%-ig biztos volt az a teszt?
2011. okt. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem az SP1 kinyírta, próbáld meg simával, hátha.
2011. okt. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!