Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom áthelyezni az...

Hogyan tudom áthelyezni az asztalt mondjuk a C:\ meghajtóról a D:\ meghajtóra?

Figyelt kérdés
Tehát hogy ne ott foglalja a helyet ahol én nem szeretném! :D

2018. febr. 26. 09:18
 1/4 anonim ***** válasza:
66%

Az Asztal az fix.

Nem tudsz hozzányulni.

Bár nem is értem miért változtatnál rajta,,nem oda szokás telepiteni, a pár kb-s parancsikonoknak pedig szerintem van hely

2018. febr. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Nem az asztalt kell áthelyezned, hanem a rajta lévő tartalmat. Ahelyett, hogy mondjuk az Asztal/Letöltések mappába töltesz le dolgokat, helyette csinálsz egy D:/Letöltések mappát, és annak kiteszed a parancsikonját az asztalra. Így ugyanúgy eléred az asztalról a mappát, de a cél már a D-re mutat és ott foglalja a helyet is a tartalom.
2018. febr. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 CspCsj ***** válasza:
100%

Asztal ikonján jobbegérgomb > "Tulajdonságok" menüpont > felül "Hely" fül > "Áthelyezés" gomb > kiválasztod a mappát (csinálhatsz is egy újat) > megkérdezi, hogy a jelenlegi Asztal tartalmát át akarod-e helyezni (ajánlott Igent választani, de akár kézzel később is átrakhatod) > megcsinálja és kész.


Megj.:

Nem mindegyik Asztal ikonnál működik.

Ha nem látsz a Tulajdonságok ablakban "Hely" fület, akkor:

Start menü > kattints a listában jobbra fent a felhaszálónevedre (vagy alul a keresőmezőbe egyből írd: %userprofile% > Enter billentyű) > megjelenő ablakban az Asztal ikonnal a fentiek szerint járj el.

2018. febr. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3. felhasználónak hálás köszönet
2018. febr. 26. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!