Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet google űrlapon...

Hogyan lehet google űrlapon készített kérdőívnél a program által készített diagramokat átmásolni exelbe vagy wordbe?

Figyelt kérdés
Van olyan lehetőség ott, hogy a grafikon másolása. Rákattintok és azt írja ki a gép, hogy a vágólapra helyezve, megnyitottam egy wordot, meg exelt is, ctr+v-ztem de nem másolt be semmit.
2018. febr. 28. 12:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Éppen én is erre a kérdésre kerestem a választ (így bukkantam rá a Te kérdésedre is). Egy angol nyelvű Youtube videó aztán mindent megmagyarázott.


A vágólapra másolt grafikont csak gmail levélbe és Google diasorba lehet beilleszteni. Utóbbi látszólag képként jelenik meg, de mégsem az; nem sikerült más szoftverbe átekecselnem. :(


Itt a Youtube videó:


https://www.youtube.com/watch?v=h-ChwJZOBf8

2018. szept. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Mégis megvan a megoldás!


1. a vágólapra másolt grafikont beilleszted egy új gmail üzenetbe

2. bezárod az üzenetet (így az automatikusan a piszkozatok közé kerül)

3. megnyitod a piszkozatok mappát a levelezésedben, és ott a levél címe alatt látod a mellékletet: image.png

4. erre a png fájlra kattints, ekkor megjelenik a grafikon úgy mint png fájl

5. jobb felső sarokban ott a letöltés ikon. Csak bökj rá, és íme! A beillesztett grafikon png formátumban mentődik a gépre!

2018. szept. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!