Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen vírusirtót telepíthetek...

Milyen vírusirtót telepíthetek a netről, mi ingyenes, megbízható, és nem 30 napos a használati ideje?

Figyelt kérdés
Nevet, weboldalt, vagy linket légyszi!
2010. jún. 9. 08:07
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]


[link] (8.5 verzió ingyenes)

2010. jún. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Avast / Avira, én ezeket ajánlom.


Ezek ingyenesek.


[link]


[link]


A régebbi avast magyar volt és gondolom megőrizték a jó szokásukat itt is.=)


Avasthoz régebben kellett regisztrálni egy ingyenes felhasználói fiókot és 1 évig érvényes, utánna megint lehetett, hogyha akarsz ugyan arra.

2010. jún. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Avira a legjobb az ingyenesek közöl szerintem. Nem túl nagy méretű, gyors, és sok fizetőst is levert teszteken. Egyetlen hátránya, hogy frissítéskor megjelelnik egy reklám ablak.
2010. jún. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Én az Avast-ot használom, és nekem megfelel. Évente mindig kell kérni egy szériált, de az ingyenes. A döntés a Te kezedben van :)
2010. jún. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Avira jó míg rendesen frissít,hátránya,hogy gondol egyet és besz*rik a fríssités rajta :S
2010. jún. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is Avira-t használok, nagyon bevált. Nekem nem volt eddig gondom a frissítéssel.
2010. jún. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Megfontolom! Köszi a válaszokat!
2010. jún. 10. 14:29
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha jogtiszta Windows-od van, akkor leginkább a Microsoft Security Essentials-t ajánlom.
2010. jún. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!