Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy kb.2GB-s videóból kivágni...

Egy kb.2GB-s videóból kivágni 10 percet?

Figyelt kérdés

Tudna valaki segíteni, hogyan tudok kivágni egy majdnem 2GB-s videóból kb. tíz percnyi anyagot?

OpenShot Video Editorom van, de nem igazán tudom kezelni.

ClipChamppal próbálom még de egyelőre az se viszi.


Nagyon rozoga gépem van és nem is értek ehhez. Egy sokkal rövidebb videót meg tudtam vágni, de ezt a mérete miatt nem sikerül.


Akár fizetek is érte annak aki megcsinálja nekem, privátban jelentkezhet aki segít.

Köszönöm!



2018. márc. 3. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ennél egyszerűbb program az Avidemux:

[link]

2018. márc. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bár úgy olvastam egy honlapon, hogy az Avidemuxot lehet Linux-ra is használni, aztán letöltöttem és nem lehet telepíteni. Szerintem Linuxra ez nem megy. Azért köszönöm.
2018. márc. 3. 20:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Dehogy nem megy Linuxra:

[link]

elérhető forráskódból, 64 bites gépekre elérhető Appimage futtatható binárisként (letöltöd, futtathatóvá teszed és futtatod), Ubuntu/Debian/Mandriva rendszerekre meg csomagként érhető el.

[link]


Én is simán futtatom Linux Mint 18.3 (x64) alatt:

[link]

2018. márc. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sajnos nem tudom telepíteni, nem tudom hogyan kell futtatni. "„avidemux_2.7.0.appImage.par2” nem jeleníthető meg", ezt írja ki. Tényleg hülye vagyok hozzá.

Ezért is keresek olyasvalakit inkább aki meg tudná vágni a videómat. Még fizetek is érte valamennyit.

2018. márc. 3. 20:55
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem kell még telepíteni sem.

Ha újabb Linuxod van, letöltöd .appimage formában, futtathatóvá teszed és futtatod.


64 bites rendszer esetén a 2.70-es legfrisebb verzió:

[link]

letöltöd a mondjuk az Asztalra, nyitsz egy parancssort/terminált/konzolt, belépsz az Asztal könyvtárába az alábbi paranccsal:

cd ~/Asztal

majd futtathatóvá teszed:

chmod u+x ./avidemux_2.7.0.appImage

végül futtatod:

./avidemux_2.7.0.appImage


32 bites rendszerhez:

[link]

hasonló az eljárás, mint a fenti

2018. márc. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!