Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Azon érdeklődök hogy tudnátok...

FixCard kérdése:

Azon érdeklődök hogy tudnátok adni egy biztonságos webhelyet ahol letölthetem az OpenGl programot egy játékhoz lényegében azért kell mert nem indul azthiszem anélkül vagyis az hiányzik a gépemről win 10 pro 64 bites és intel coreI7?

Figyelt kérdés
2018. márc. 4. 01:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Az OpenGL egy programozói interfész, a videokártyád meghajtóprogramjában van benne, nem külön telepíthető.


A fő kérdés inkább az, hogy milyen játékot szeretnél futtatni és milyen videokártyád van?

2018. márc. 4. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A legújabb drivert letöltöd a videokártyádhoz, és abban benne lesz. A típusát kérnénk, és adjuk a linket.
2018. márc. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Oksa lényegében a minecraftot szeretném vele elfuttatni mert egy igen nevezetes szerveren vagyok Staff amihez ugye muszály, hogy menjen a crash reportban ez szerepel:

OpenGL: ~~ERROR~~ RuntimeException: No OpenGL context found in the current thread.

Current Language: ~~ERROR~~ NullPointerException: null

a gépem típusa 64 bites és ha jól tudom AMD Radeon Graphics, processzor pedig intel inside core i7

2018. márc. 4. 13:06
 4/8 anonim ***** válasza:
Az "AMD Radeon Graphics" kb. 3000 fajta videokártyát foglal magába, úgyhogy ezzel nem jutottunk közelebb.
2018. márc. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
AMD RADEON R5 M230
2018. márc. 4. 13:36
 6/8 A kérdező kommentje:
Ezen kívűl már nem tudom hol tudom megnézni a pontos címét a videókártyámnak
2018. márc. 4. 13:37
 7/8 anonim ***** válasza:

Ennyi elég is, parancsolj, a 64 bites telepítőt a legfelső Download gombra kattintva töltheted le:

[link]

Nyugi, biztonságos, az AMD saját oldaláról nem fogsz semmi gyanús meglepetést kapni.

2018. márc. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2018. márc. 4. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!