Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 32 bites, vagy 64 bites...

32 bites, vagy 64 bites windows10 es rendszer alatt futnak jobban (laggmentesebben) a játékok?

Figyelt kérdés
Csak mert mikor megvettem gépet 64 bitesen, minden játék jobban futott, és mióta újratelepítettem véletlen 32 bitesre, azóta minden játék szaggat.
2018. márc. 4. 09:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azért szaggat minden, mert több ram+vram van a gépedben, mint 4GB. A 32 bites Windows pedig csak 4GB ramot tud kezelni maximumm, tehát a többi olyan mint ha ott se lenne.
2018. márc. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64 bit kb 36soer anny ramot tud kezelni
2018. márc. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
4*
2018. márc. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 tabaki ***** válasza:
100%

"...és mióta újratelepítettem véletlen 32 bitesre..."


Engem ez a mondatrész szíven ütött. Tudván tudom, hogy az újratelepítés már nem az a kockázatos kaland, mint valaha, sőt, megütődve egy kissé, de tudomásul veszem, hogy némelyek számára ez afféle ivarfüggetlen havi ciklus, a természet rendje, amely ellen nincs mit lázadozni. De az, hogy valaki csak úgy beletenyereljen, mint részeg ember a répás hányásba... hát, ez már sok az én virágos lelkemnek. Hogy a szomorú rossz nyavalyában lehet véletlenül telepíteni ilyen vagy olyan oprendszert? Hidd el, nem jó látni a hajdan büszke nagybetűvel írt Ember ösztönlénnyé roskadását. De tartok tőle, hogy egy csapást még tartogat a sors -- tanúi leszünk, amint a válaszokat összegezve ezt a tanulságot vonod le:

"Tehát 64 bites Windows 10-es rendszer alatt futnak jobban a játékok."

2018. márc. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!