Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10-ben ezt nem lehet...

Windows 10-ben ezt nem lehet kikapcsolni?

Figyelt kérdés
Heló. Nem okoz gonot, de néha kicsit idegesít, hogy ha úgy kapcsolom ki a gépet, hogy meg van nyitva a Chrome több ablakkal, a Viber és hasonló asztali alkalmazások, majd újra bekapcsolom akkor ugyanonnan folytatódik minden, mintha nem is kapcsolna ki csak aludna/hibernálna. De minden oldalt újra vissza kell neki tölteni stb.. Biztos, hogy kikapcsol, mert ha az aksit is kiveszem a laptopból akkor is megmarad ez. Nem lehet ezt beállítani valahogy, hogy ne csinálja?

2018. márc. 6. 09:45
 1/4 DjImipapa ***** válasza:
Vibernél nem, a böngészőnél beállításoknál kell megadni, hogy folytassa onnan vagy ne, ahol bezárod, de nem sok értelme van, jó, ha ugyanonnan adja be(nekem legalábbis). W10-nek semmi köze hozzá, más rendszeren is így vagyon!:)
2018. márc. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ha kilépek a bömgészőből, majd vissza akkor a kezdőlapot tölti be. Nekem az a fura, hogy magától bekapcsolásnál megnyílik minden, ami meg volt nyitva az előző kikapcsolásnál. Lehet az akár a fájlkezelő is.
2018. márc. 6. 10:23
 3/4 DjImipapa ***** válasza:
W10.... semmire se jó:)
2018. márc. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nincs vele bajom, szeretem ezt a rendszert csak vannak néha olyan butaságai :D
2018. márc. 6. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!