Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » PDF->DOC konverterből mi az,...

PDF->DOC konverterből mi az, ami nektek bevállt és ingyenes? Olyan ne írjon, aki nem próbálta, amit ajánl. Esetleg olcsó, egyszeri átalakítási díjas megoldás is érdekelhet.

Figyelt kérdés
2018. márc. 7. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Tökéletes megoldást ne várj egyik konvertertől sem, pláne ha pl táblázat vagy ilyesmi van benne.
2018. márc. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 coopper ***** válasza:

Szia.


Sok függ a PDF-től is, mivel ha a PDF-ben nem képként vannak a dolgok, akkor a legegyszerűbb módszer a CTRL+C és CTRL+V-s megoldás (A pdf-ben kijelölés majd másolás CTRL+C, a Wordben pedig beilesztés CTRL+V).


Ha a pdf-ben nem képként vannak a szövegek (illetve ezek a programok akkor is jók, ha képként vannak), akkor a következőket ajánlom :


Acrobad Adobe Pro XI (ez a professional azzaz fizetős verziója az Adobe Acrobat readernek), ez tudja a PDF mentése másként és lehet Word-ot választani.


Illetve az ABBYY Finerader mint karakterfelismerő program (ez is fizetős, de 15 napig bizonyos korlátozássokkal, lehet használni).


De egyik csodaprogram sem ér semmit, ha a kiindulási dokumentumod, nem ér el egy bizonyos szintet. Pontosan a minap próbálkoztam mindkettővel és mivel a kiindulási dokumentum igen gyenge volt, igy az eredmény is mindkét esetben siralmas volt.


Sok sikert.

üdv.

2018. márc. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, amúgy van egy trükk,amit próbáltam,hogy google drive-ba töltöttem és ott nyitottam meg google docs-ként, a szöveg rész át is jött.

Inkspace is elég jó,ha 1 oldalra,de ha a forrás rossz, sok layert meg egyéb objektumot tartalmaz,akkor elég szívás.

Egyébként doksi fordítás miatt kellett volna,ami sok oldalból áll, de arra jutottam, megkérdem,hogy küldje illető eredeti formába,ha tudja.

2018. márc. 7. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!