Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Olyan játékot vagy programot...

Olyan játékot vagy programot keresek, amiben egy szobát vagy otthont lehet berendezni, tudtok ilyeneket? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Ne legyen nagyon kezdetleges, vagy pl olyan, hogy meg van adva, hogy hova kell tenni a bútort, és csak azt választhatom ki hogy a három közül melyiket. Olyat keresek, amiben pl elképzelek egy szobát, és meg tudom valósítani az elképzelést.
2018. márc. 7. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Itt egy ingyenes:

[link]

2018. márc. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Sketchup make.

Ezzel is lehet, de ez már "komolyabb" és nehezebb. :D

2018. márc. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 tabaki ***** válasza:

#2:

Ezen az alapon bármelyik 3D-szerkesztő, elsősorban a szintén ingyenes Blender. De csináltam én már jópofa szobabelsőket POV-Ray-jel is, csak egy kissé macerás...

[link]

2018. márc. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 tabaki ***** válasza:
+ A SketchUp vagy a Blender abban a formában is a hasznodra lehet, hogy létrehozhatsz velük olyan bútorokat, amelyeket a SweetHome-ban elhelyeznél. Így nem vagy kötve az abban található készlethez, hanem a saját bútoraid modelljét használhatod.
2018. márc. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!