Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Programok

A kérdés
Narancs17 nevű felhasználó kérdése:

Ha például elinditok egy játékot akkor automatikusan elindit egy programot! A számÍtógép és nem tudok mit csinálni a tegnap töltöttem le egy iso-s játékot amit daemon t-val kell telepÍteni és folyamatosan a setum. Exe-t nyissa meg! Pls help?

Keress kérdéseket hasonló témában: indItja el

2018. márc. 9. 20:33  Privát üzenet  

A válaszok
Bocsi, de le tudnád írni érthetően a kérdést. Mert ez így teljesen káoszos a kérdésed. Mi indít el, mit? A setum.Exe nem setup.exe véletlenül? És nem az a telepítő program amivel telepíted a programodat? Tényleg nem értem mit akarsz kérdezni.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2018. márc. 9. 21:21 Privát üzenet
A Daemon-al nem telepíted csak mountolod. A telepítés ezután jönne a setup.exe-vel...

A válasz 80%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2018. márc. 9. 21:57 Privát üzenet
Futtass egy víruskeresést, és ne töltögess le kalózjátékot, ha nem értesz hozzá.

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2018. márc. 9. 22:03 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Na szóval! Az van hogy a tegnap letöltöttem egy játékot.Aztán daemon tools-al hozzáadtam az iso-fájlt.

És pl: el Indítok egy játékot akkor automatikusan el indítja az iso-fájlból a telepítőjét a játéknak. De ha kiadom azt az iso fájlt akkor is el akarja indítani csak akkor azt Írja ki hogy idézem:A rendszer nem találta a megadott meghajtót! Bocsi hogy rosszul Írtam le csak gyorsan Írtam :D ! Ez lenne a gond

# 4/4Időpont 2018. márc. 10. 08:50 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan lehet automatikusan, és folyamatosan listázni a laptopon kémkedő szoftverek saját ip címeit, URL neveit, és azt az URL-t ahova az adatokat küldik? Van valami módszer, vagy...
HP laptop automatikusan alvó módba áll pár perc után, hogy lehet kikapcsolni ezt?
Szeretném frissíteni a telefonom odin módban de a telefon 20 perc múlva automatikusan lekapcsol és leáll a frissítés és ez folyamatosan ismétlődik. Mit tegyek?
Ha kilépek facebookból akkor folyamatosan valami automatikusan megosztódik az oldalamon! Mi lehet a gond hogyan tudom megcsinálni hogy ne csinálja? (jelszót már változtattam nem segített)
Hogy lenne megoldható, hogy a PC tápegységének hőmérsékletét folyamatosan mérni tudjam, és a hűtését aszerint módosítsam? Vagy vannak ilyen típusú hűtők, amik ezt automatikusan elvégzik?
NFS - Run-nal nem akar működni a kormányom. Hiába állítom be az egyik gombjára a gázt, mert automatikusan folyamatosan adja a gázt, ha hozzá se érek. Mi lehet a gond?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Programok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!