Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szakmai vizsgához kell egy...

Szakmai vizsgához kell egy kis segítség (? )

Figyelt kérdés
Arról lenne szó hogy windows server 2016os operációs rendszerre lenne szükségem, virtual boxhoz kellene, ez az egyik vizsga feladatom, nem tudom honnan szerezhetnék ilyen operációs rendszert, esetleg valami ötlet??

2018. márc. 10. 13:59
 1/9 anonim ***** válasza:

Az mondjuk szerintem fizetős, ha szakmai vizsgához kell akkor gondolom adniuk kell hozzá szoftvert.

[link]

2018. márc. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha teljesen legálisak akarunk lenni, akkor innen letölthetsz egy trial verziót:

[link]

...de egyébként torrentről is le lehet szedni msdn image-t, amit aktiválás nélkül is használhatsz 180 napig.

2018. márc. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja a megadott linken letölthető Windows-t is használhatod 180 napig.
2018. márc. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
igen, vizsgára valamir remélem biztosíthatanak, csak egy iso fájl kéne ahoz hogy tudjak itthon gyakorolni
2018. márc. 10. 15:12
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor a 2. hsz-ben megadott linkről le tudod tölteni a 180 napos trialt.
2018. márc. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

ott munkahelyi címet meg ilyeneket kér regisztrációhoz, oda még is mit adjak meg?? láttam már én is azt az oldalt, de ha ilyen egyszerű lett volna nem teszem fel a kérdést, ahonnan néztem hogy le lehetne szedni mindenhova kér egy cég nevet, e-mailt, telefonszamot, és ugye ha itt ugye sajat adatokat se tudok megadni, se valósat, mert az iskolával nekem semmi olyan szerződésem nincs ami alapján egy ilyet igényelhetnék az iskola nevére

majd megpróbálok beszélni a tanárral

2018. márc. 10. 18:12
 7/9 anonim ***** válasza:

Arra nem gondoltál, hogy kamu adatokat adj meg? 😏

Nem akar ellenőrizgetni a microsoft csak fel akar venni az ügyféladatbázisába. De torrentről is leszedhetsz msdn image-t.

2018. márc. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

nem igazán mernék kamu adatokat megadni, mert ugye ha rámsz arra hogy elfogadod a feltételeket az olyan mintha szerződést kötnél 2tanu aláírásával, bármikor számon kérhetik rajtad

eddig 2 szer tiltott le a google is, mert illegális tartalmakra kerestem rá, egyszer online filmeket akartam keresni, egyszer meg házival kapcsolatba valamit, ha nem látom el se hiszem :D

na mióta ez volt azóta óvatosabb vagyok

2018. márc. 11. 10:47
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát haver, talán nem neked való ez a szakma. Ide kellene egy kis talpraesettség, de amennyit elbalfszkodsz egy egyszerű Windows letöltéssel, az már fáj. Csinálj egy random email címet akkor és regisztrálj azzal, ha ennyire paranoiás vagy ...vagy töltsd le torrentről az msdn image-t, mint már mondottam.
2018. márc. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!