Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyire működhet, hogy...

Mennyire működhet, hogy szakmai tapasztalat szerzés céljából egy közeli egyéni vállalkozóhoz beajánlkozok ingyen munkára?

Figyelt kérdés
Pályakezdő informatikus vagyok vidéken, nincs sok lehetőség, tapasztalatom kevés. Voltam egy vállalkozónál interjún, aki azt mondta, hogy szívesen foglalkoztatna, ha lenne plusz befektetője, mert bővítené a csapatát. Ha nem tud tőkét szerezni, mennyire jó vagy rossz ötlet, elmenni hozzá ingyen?

2017. máj. 28. 23:41
 1/3 anonim ***** válasza:
ingyen minek ?
2017. máj. 29. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ilyen esetben, ha otthon nincs más lehetőség, és meg tudod tenni, akkor inkább keress egy nagyobb városban munkát, normális junior fizetésért.


Ha nem teheted meg valamilyen oknál fogva, akkor se dolgozz ingyen, ha nem más, akkor MEGHATÁROZOTT időre kérj néhány tízezer forintot (néhány hónapra max), utána pedig tárgyaljátok újra a fizetést. Erről írjatok szerződést.


Amúgy szerintem kicsit furcsa, hogy behív úgy interjúra, hogy tudja, hogy nem tud kifizetni, szerintem ezzel direkt próbálkozik, mert tudja, hogy megteheti a pályakezdőkkel (én is dolgoztam ilyen cégnél, bár nem juniorként szerencsére).

2017. máj. 29. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha szakmailag tényleg jó a dolog, akkor félévet lehúznék ingyen is a helyedben. Felfoghatod úgy mint egy tanfolyam.

Félév után ha belejöttél akkor viszont kérnék emelést. Egy év tapasztalattal meg szépen megpályáznék Budapesten egy junior állást olyan 300 nettós fizetési igénnyel.

2017. máj. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!