Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mondanátok nekem erre a gépre...

Mondanátok nekem erre a gépre olyan játékot ami elöl biztos hogy nem kelnék fel addig amig végig nem játszom? :D egyszóval valami jó történet, jó játékmenet stb.

Figyelt kérdés

A configom:

Processzor Intel Core I5 2320 4x3000MHz (s1155)

Chipset Intel H61

Memória 8GB DDR3

Merevlemez 250GB sata

Optika DVD író

Grafikus kártya GeForce GT1030 2G DDR5 PCI-e

Alaplap FSC P400 (s1155)



2018. márc. 10. 15:51
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem még ide irni hogy a kissebb gépigényü régebbi játékok is megfelelnek. :) persze jöhetnek ujabbak is ami elfutna . válaszokat előre is köszönöm
2018. márc. 10. 15:59
 2/4 anonim válasza:

A Bioshock Infinite szerintem kötelező, legjobb sztori valaha, nem kell játszanod az előző két játékkal, mert nem folytatás.

Dishonored 2 talán, abban van 80-90 órám még nekem is.

Ezen kívül a Skyrim Special Edition sz'rrá modolva. 500 óra, és még mostanában visszatérek.

Far Cry 3-5-ig bármi, igazából, remek a hangulat.

Én így ezeket tudom ajánlani.

2018. márc. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Milyen típusú játékokat kedvelsz?

RPG: Witcher sorozat (valószínűleg csak low vagy medium beállításokkal fog menni)

FPS: H1Z1 (medium beállítással plusz pár napja ingyenessé tették)

TBS: Heroes of Might and Magic (a 3-5. rész alacsony gépigényű)

MOBA: Smite (ehhez inkább jó net. kell)

horror: Alan Wake (a teljesítményt kicsit visszavéve de menne)

hack and slash: Dark Souls (Az első két rész szerintem menne rajta)

2018. márc. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek . A tipus az mindegy csak a játékmenet élvezhető legyen. Jóféle történettel. Ha valaki még tudna megköszönném. Sziasztok
2018. ápr. 1. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!