Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Csak én szerintem ronda a...

Csak én szerintem ronda a windows 10? Van valami mód hogy a kezelőfelület szebb legyen?

Figyelt kérdés
Nekem nem tetszik, de lehet másnak igen. Az egész kezelőfelület nekem nem is kényelmes, nem is tetszik.

2018. márc. 10. 19:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Mi a ronda benne? Mi a kényelmetlen?


Én Windows 7 után ugrottam a Windows 10-be, és kemény 2 nap alatt teljesen megszoktam az egészet. Egy rakás menüpont teljesen változatlan maradt.

2018. márc. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Alapból tiszta fehérek az ablakok. Azt átállíthatod, színezheted.
2018. márc. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
...címsort...
2018. márc. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
69%
Sosem lesz olyan oprendszer, autó, ruha, tévé, telefon ami mindenkinek tetszene. Írj sajátot vazze...
2018. márc. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Felnőtt vagyok, nem érdekel, mi hogy néz ki. Működjön úgy, ahogy én akarom, legyen megbízható, oszt jónapot.
2018. márc. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Win 7 után ugrottam én is 10-re, kényszerből.

Szerintem is pocsék, de sokszor használhatatlan is az egész.

Nagyon rossz véleménnyel vagyok róla, utálom!

2018. márc. 19. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
49%
#6: Azért írhatnál valami konkrétumot is, mert akárki gyalázza a Win10-et, csak annyit hoz fel érvnek, hogy "mert sz*r". Aztán mikor megkapargatjuk a felszínt, kiderül, hogy ezer éves gépre rakta fel a lopott Windowst (természetesen nem tiszta telepítéssel, hanem rá az előzőre), a frissítések meg ki vannak kapcsolva.
2018. márc. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
nem azért mondom de ki sem lehet kapcsolni a frissítéseket..
2018. márc. 23. 19:06
 9/16 anonim ***** válasza:
Én sem láttam még soha semmi konkrétumot, hogy mi baja lenne a Win10-nek. Én is szkeptikus voltam az installálás előtt, de már 2 külön gépen is használom, és soha nincs vele semmi baj. De soha nem hallottam még neten sem olyan érvet, ami leírta volna hogy ez bizony rossz benne, maximum kényelmetlen, vagy nem valaki foga alá való.
2018. márc. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
#8: Gyárilag nem is, de már van rá hack. Mint ahogy az okos magyar ember kikötteti az autóban a biztonsági övre figyelmeztető hangjelzést, "mert nekem ne sípoljon már, ha nem kötöm be".
2018. márc. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!