Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » FIFA 07 ben miért nem tudok...

FIFA 07 ben miért nem tudok hálózatban vagy online játszani?

Figyelt kérdés

Itthon van két számítógép. Mindkettőre ugyanazt a FIFA 07-et telepítettem fel. Szeretnénk a gyerekkel hálózatban játszani de akármelyik gépen indítok játékot, látják egymást ,mégis "Kapcsolódás sikertelen" üzenettel kidob.

Próbáltam Direkt IP-vel, próbáltam Hálózatban Új játékot indítani, semmi....

Próbáltam Hamachival....semmi

Próbáltam GameRangerrel, mindkét gépen fentvan, látják egymást, játék indul automatikusan, addig a pontig míg csatlakozni kell. Ott megáll "Kapcsolódás sikertelen" üzenettel.

Tűzfal, vírusirtó mindkét gépen kikapcsolva.

Mindkét gép egy Routeren keresztül csatlakozik a netre, egyik Wi-fi-n a másik kábelen.

Egyszerűen nem akar működni, mit próbáljak még ki?



2018. márc. 17. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Eredeti? Mert ha nem lehet az a gond.


Ha jól emlékszem akkoriban volt olyan fifa, h egy géphez 2 billentyüzetet csatlakoztatva, tudtál 2en játszani. Próbáljátok meg ugy.

2018. márc. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos nem eredeti. Valamilyen magyar menüs, magyar kommentátoros torrenttel letöltött játék. A két billentyűzetes megoldást kipróbáljuk, hátha... Köszönöm a válaszod!
2018. márc. 29. 14:46
 3/5 A kérdező kommentje:

Kipróbáltam a két billentyűzetes lehetőséget, sajnos a játék mindkét billentyűzetet egynek veszi....

Kipróbáltam egy Fifa 11-en is, hát ott sem megy. Talán egy kontroller?

2018. márc. 30. 19:17
 4/5 A kérdező kommentje:
Vettünk egy usb-s kontrollert, így már tudunk ketten játszani egymás ellen egy gépen.
2018. máj. 10. 12:40
 5/5 anonim válasza:
Miért akartok 2018ban 2007es fifával játszani? Akkoriban jó volt,de ma már....nagyon gagyi a 07
2018. szept. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!