Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a legegyszerűbb program...

Melyik a legegyszerűbb program, aminek a segítségével fel tudom gyorsítani a már meglévő mp3 zeneszámaimat?

Figyelt kérdés
Próbáltam az audicityt, de számomra bonyolultnak bizonyult. Esetleg van olyan program, amihez elég csak beilleszteni az mp3 formátumú zenét, felgyorsítani 1,25-re, majd lementeni? Nekem olyanra lenne szükségem.

2018. márc. 18. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az Audacityben is könnyű:

1. Megnyitod: Fájl -> Megnyitás menüpont (CTRL+O)

2. Kijelölöd az egészet: Kijelölés -> Minden (CTRL+A)

3. Felgyorsítod: Hatás -> Sebesség megváltoztatása menüpont (A sebességszorzót 1,25-re állítod)

4. Elmented a végeredményt: Fájl -> Export -> Export as MP3


Más programokban is ilyen: megnyitod, kijelölöd, alkalmazod az effektet, elmented.

2018. márc. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen ám, de mikor el akarom menteni mp3 formátumban, akkor azt írja ki, hogy: Could not open MP3 Encoding library. Ez mit jelent? Mit kellene tennem?
2018. márc. 18. 20:17
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

"Could not open MP3 Encoding library."

Nem sikerült megnyitni az MP3-ba tömörítő könyvtárat.


A hivatalos letöltési oldalon

[link]

van is egy ilyen:

"LAME MP3 encoder – Allows Audacity to export MP3 files."

LANE MP3-ba tömörítő - Lehetővé teszi az Audacity számára az MP3-ba való exportálást.


Windows esetén az alábbi oldalon írják le, mit kell csinálni:

[link]

annyi, hogy külön kell letöltened az MP3-ba tömörítő könyvtárat. Innen letöltöd:

[link]

telepítéskor megkeresed az Audacity telepítési könyvtárát:

"C:\Program Files\Lame for Audacity"

vagy

"C:\Program Files (x86)\Lame for Audacity"

majd tudsz MP3-ba menteni.

2018. márc. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!