Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Torrent beállítása, nagyon...

Torrent beállítása, nagyon kevés a sebesség. Hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem tudok normális sebességgel letölteni torrentről.

A Letöltési sebességem 0,1 és 10 Mbps között ugrál.

Infok: 1Gb/s-es net, router szintén 1Gb/s

Kliens: qtorrent és qbittorent is csinálja.

Lapméretét memoriában feltoltam 3-5 Gb-re, kiírást 100Mb-os blokkokban, adtam meg portot

routerben, bekapcsoltam, hogy foglalja le neki előre a helyet. HDD az RAID 0-ban van 5 különböző mértű és típusú HDD-ról 5x500GB (filmet 500Mbps-el másol).

Deluge-ban eléri a 25-40MBps-t összesen, de minél több a torrent annál szélesebb szórással ugrál, de egy 4-5GB-s film letöltése ált 5-7 perc itt is. Nemrég raktam újra a gépem, előtte qbittorrentel simán ment 80-100Mbps-el is. :(

Mi lehet a gond?



2018. márc. 19. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:

"Mi lehet a gond?" « Technikai és hálózati ismeretek hiánya.

A torrent nem csak a te internet kapcsolatodtól függ.

Hanem a a seederek netkapcsolata, azok terheltségétől...

És egy torrenthez és összes torrenthez rendelt maximális kapcsolatok számától.

Ehhez jön a router teljesítmény képessége, mivel sok kapcsolat, packet könnyedén haza dobhatja és lassíthatja a hállózatott, vagy le is fagyaszthatja a routert.

2018. márc. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hálózat és rendszer mérnök vagyok, tehát nem , nem hiányoznak az ismeretek...

Olyant kerestem ahol sok a seeder...

Elvileg minden jól ment, de mégse, valamit elfelejtettem átkapcsolni, vagy beállítani, de közbe rájöttem hogy a meghajtók memória kezelése nem lett átállítva, eltérő raid elem, sok partició bekavart ...

Továbbá: #1 a Technikai és hálózati ismeretek hiánya inkább az utolsó mondatodhoz köthető, ha egy routert sem tudsz beállítani normálisan torrentre...

2018. márc. 19. 22:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyen rendszert használsz, ha nem Windows-t, megnézheted pl. a Netdata-val, hogy mit csinál a géped...
2018. márc. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!