Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lehet bármilyen problémám...

Lehet bármilyen problémám abból, hogy a Windows 10 1507-es verzióját használom?

Figyelt kérdés

Probléma alatt azt értem, hogy driverekkel és egyéb dolgokkal. Személy szerint nem érzem akkora súlyos dolognak, tekintettel arra, hogy még valaki a 7-et használja, ami azért mégsem 10. Ez viszont az, csak régebbi verzió. Egyszerűen túl sok nekem, amit a mostani verzióba és az előzőbe is belepakoltak. Értem én, hogy haladni kell a korral, és mivel ez az utolsó Windows, ezért ebbe mindent bele kell pakolni, hogy univerzális legyen. De pont ez a gond vele. A 1507 és a 1511-es verziók nagyon jók voltak és jók is.


De azért mégis szeretném, ha egy tapasztaltabb felsorolná, hogy milyen gondokkal számoljunk, ha egy, már nem támogatott rendszert használunk.



2018. márc. 19. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet probléma a driverekkel, mivel a rendszer marad Winsows 10. Egyedül a képességét bővítik, a támogatásnak nem szabadna változnia. Neked pedig érdeked hogy mindig az utolsó frissítést használd, mert abban vannak naprakészen javítva a biztonsági hibák, amikkel mások visszaélhetnek.
2018. márc. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, a fő dolog, amin rágódtam, az a biztonság. De azzal meg úgy voltam, hogy aki akar, a legújabb használata közben is ugyanúgy leolt még Internet Security és Malwarebytes mellett is.
2018. márc. 19. 17:54
 3/5 AntZ ***** válasza:

A windows 7 2020. január 14-ig kap biztonsági frissítéseket:

[link]

Viszont ez a windows 10 1507 2017. március 26-án szűnt meg:

[link]

Tehát ez a windows 10 sebezhetőbb, mint a lassan 10 éves windows 7. Lásd a legutóbbi spectre-meltdown sztorit:

[link]

2018. márc. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Lehet, hogy nem lesz ebből variálás, aztán megy fel a legújabb.
2018. márc. 23. 00:42
 5/5 AntZ ***** válasza:
Szivesen!
2018. márc. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!