Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik program írja a helyes...

Melyik program írja a helyes cpu hőmérsékletet?

Figyelt kérdés

Főképp 2 programmról lenne szó, az msi afterburnerről és az aida64-ről (everest). Mind két programot kimonitorozom a sarokba szóval látom,hogy elég nagy a különbség az értékek között. A gépem:

Intel core i5 8600k

Asus gtx 650ti (ideiglenes)

Asus tuf z370 plus gaming

Corsair h45

Ugyebár a videokártya meglehetősen gyenge és régi a processzorhoz képest, így a cpu kihasználtság 40-70% körül mozog csgo-ban.

Előszőr az afterburnert használtam, ez írt csgo közben 50-55 fokot, aztán áttértem az aida64-re mert azt olvastam hogy pontosabb úgyhogy tettem egy próbát, viszont itt már ugyanúgy csgo közben csak 35-45 fokot ír. Melyik program írja helyesen?



2018. márc. 21. 07:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Mind2 lehet jó

Hűtőbordától, pasztától, ventitől függ, ezt így senki sem fogja tudni megmondani

2018. márc. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Fantom83 ***** válasza:

Még talán a Speed Fan program van.

Ha az is mást mutat,akkor átlagold a három program eredményét. :-)

Azt nem írtad,h milyen CPU hűtésed van.

Ha nem toronyhűtő,akkor szerintem szerezz be egyet.

2018. márc. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Írtam. Corsair h45 (vízhűtés)
2018. márc. 21. 07:37
 4/6 A kérdező kommentje:
A speedfant használtam de nem tudom hogy kell kimonitorozni. Nem tudja valaki véletlenül?
2018. márc. 21. 07:41
 5/6 anonim ***** válasza:
39%
Számítástechnika/Programozás
2018. márc. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A "Speccy" nevű programot tudom ajánlani.
2019. aug. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!