Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az MS Outlock 2007 telepítésén...

Az MS Outlock 2007 telepítésénél miért nem engedi a meglévő e-mail címemet és jelszavamat a továbblépés után?

Figyelt kérdés
Beírtam a nevem, meglévő e-mail címem és a hozzá tartozó jelszavakat.gondolkodott a program elég sokáig és nem fogadta el. Visszaléptem és nem választ adtam az e-mailos értesítés felajánlásához. Kiírta, hogy akkor kilépek a telepítésből. Mit kellene megadnom?
2018. márc. 21. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Ennyi adat általában csak céges Exchange kiszolgáló esetén elég. Melyik szolgáltatónál van a levelezésed?
2018. márc. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe ezt a vackot, telepíts egy Thunderbird-öt, az jó eséllyel akkor is be tudja állítani neked, ha pl a szerverneveket nem tudod.
2018. márc. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, megpróbálom akkor telepíteni az ajánlottat.
2018. márc. 22. 08:28
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért lenne jó az Outlock, mert nagyon sok webhelyen lévő cég automatikusan dobja ki ezt a programot egy kattintással, nem kell külön e-maillel foglalkozni.
2018. márc. 22. 08:32
 5/7 A kérdező kommentje:
A gmail-nál van a levelezésem.
2018. márc. 22. 08:33
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért dobja ki azt, mert az van beállítva alapértelmezett levelező programnak. Ha a Thunderbird-öt állítod be, akkor azt fogja feldobni.

Amúgy Gmail fiókot automatikusan be tudja állítani a Thunderbird, csak a felhasználónév és jelszó kell neki, minden mást elintéz. Nem úgy, mint az Outlook. Az Outlook "buta".

2018. márc. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2018. márc. 23. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!