Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Avast free szinte 5-10 percenk...

Avast free szinte 5-10 percenként "restart service) kér. Kicsit unom már mert fogja a gépet mig nem inditom ujra az avastot. Mi lehet a gond? Esetleg más ingyenes virusirtó xp-re?

Figyelt kérdés
2018. márc. 21. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:

vagy: [link]

vagy ez még: [link]

2018. márc. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tabaki ***** válasza:
Mellesleg az Avasttól sem természetes ez a viselkedés, azzal is kísérletezhetsz, hogy csinálsz egy rendszerbetöltés előtti mélyszkennelést, hátha az talál valamit (én már meg nem mondom, hogyan kell, de képes rá, amíg használtam, időnként megtettem). Aztán, ha nincs változás, még mindig rakhatsz fel másikat.
2018. márc. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Töröltem az avast-ot. Feltettem az AVG-t. Ugyanugy restart service kell neki néha. gyanitom hogy a gyári Symantec szarakodik velük. Azt meg nemtudom kiűzni a gépről mert kódot kér mikor törölném. obi :-)
2018. ápr. 6. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!