Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » YouTube celebek milyen videó...

YouTube celebek milyen videó szerkesztő programot használnak a videóik elkészítéséhez?

Figyelt kérdés
Soroljatok fel olyan programokat amit biztos használnak!

2018. márc. 27. 09:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sony Vegas Pro, Final Cut Pro
2018. márc. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Emberek ***** válasza:
100%
Adobe Premiere Pro esetleg, aki vizuális effekteket, speciális dolgokat tesz bele, az esetleg After Effects-et is
2018. márc. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Adobe premier meg after effects, vagy ha mac-en dolgoznak(bár ez ritka) akkor final cut-ot. Sony vegas is lehetséges, de szerintem nem jellemző.
2018. márc. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Filmkiller Zoli AVID Media Composert használ ha jól tudom. Előtte talán Davinci Resolvét a gradeléshez....:)
2018. márc. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 tabaki ***** válasza:
Én Blendert.
2018. márc. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 NovaZeox103 válasza:

Sony Vegast (Nagyon sokan azzal kezdtek)

Adobe Premier Pro (Azt egy picit kevesebben)

Windows Movie Maker (Nem ajánlom)


Én az Avidemuxot preferálom

2018. márc. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6


Az utolsó két sor még rímel is. Ez már költészet.

Az első sor meg aztán különösen tetszik, hogy sokan azzal kezdték. A Vegas nem csak kezdésnek jó, sőt, ha annak idején nem fagyott volna le egy 40 perces Full HD video renderelésnél még a mai napig is azt használnám. Én is a Premierre tértem át, de azzal is vannak gondok. Mindig hozza ezt a "nem ismerem fel az audio sávot" című betegségét.


Az Avidemux jó kis programocska, de az nem komplex studio program, inkább konvertálni, vágni lehet vele, de intrók, betűeffektek létrehozására nem való.

2018. márc. 29. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
kdenlive ,openshot,
2021. márc. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!