Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nod32 ingyen licensz kaphato...

Nod32 ingyen licensz kaphato e, ha igen akkor hol?

Figyelt kérdés
valaki tudna adni nekem iet vagy honan tudnam beszerezni ingyen. elore is kosz
2010. jún. 11. 01:44
 1/8 A kérdező kommentje:
ja es pontosabban Nod32 Antivirus 4.0.442.0
2010. jún. 11. 01:47
 2/8 anonim ***** válasza:
Először tanulj meg írni ;).
2010. jún. 11. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Használhatod az egy hónapos próbaverziót. Vagy keresgélsz a neten egy tört nodot. Csak javaslom, hogy kellő óvatossággal töltsd le a nem hivatalos oldalakról a programot, ugyanis ez nagyon nagy százalékban problémát fog okozni, legtöbbször vírusos.


Vagy olcsóbban tudsz rendelni innen onnan. Diákigazolvánnyal 50% kedvezményt kapsz, bárhol rendeled.

pl. én itt találtam a legolcsóbban:

[link]

2010. jún. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segitséget!
2010. jún. 11. 10:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Aki nod-ot vesz az hülye, annyi kód van fent a neten havonta mint a nyű!
2010. jún. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Előfizetsz a PCWORLD-re és havonta kapod az ingyenes licensz kódot az ESET-NOD-hoz. Ez legálisan ingyenes.
2010. jún. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

11:41, akik megvásárolják a szoftvereket általában nem azért teszik, mert nem lehet őket letölteni, hanem vagy muszáj neki megvenni vagy kezdő felhasználó és nincs kedve 2-3 naponta kódot vadászni a neten. Sokan azt se tudják hova kell beírni.


14:27, a pc worldbe valóban van és azt hiszem még van másik újság is amibe elérhető, de ahhoz azt meg kell venni. Szóval nincs ingyen és sokra megy vele, ha nem érdekli a számítástechnika.

2010. jún. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én vállalkozó vagyok, három számítógépre vettem meg az üzleti ESET SS-t (Business változat), le tudtam írni az adóból, ráadásul megbízhatóan véd. De semmi extra, nincs MSN, se torrent, se filmletöltés, se játékok.
2010. jún. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!