Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Te melyik Windows 10-et...

Te melyik Windows 10-et próbáltad ki?

Figyelt kérdés

Windows 10 Home

Windows 10 Pro

Windows 10 Mobile

Windows 10 Education

Windows 10 Pro Education

Windows 10 S

Windows 10 Enterprise

Windows 10 Enterprise LTSB

Windows 10 Mobile Enterprise

Windows 10 IoT

Windows 10 Team

Windows 10 Pro for Workstation



2018. márc. 29. 21:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mér érdekes? Enterprise Pro Home
2018. márc. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 MolotovPunk ***** válasza:
Asszem win10 PRo-t,de az az igazság,hogy a win10 egyáltalán nem jó.A Windows 7 stabilitásban fény évekkel veri (még mindig.)
2018. márc. 30. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Home és Pro, előbbi notebookhoz volt telepítve, utóbbi Win 7 -ről lett frissítve.

Notebookon most Linux Mint 18.3 (Cinnanmon) van, PC -n vissza rakta a Windows 7 -et.

Túl sok gondom volt a 10 -es stabilitásával, gyakran omlott össze, tűnt el a tálca, némult el a hang, vagy szakadt meg az internet kapcsolat.

Rendszer váltás után ezek mind megszűntek.

2018. márc. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 MolotovPunk ***** válasza:

Nekem szerencsére csak a laptopomon van Windows10.Ott szokott olyan dolgokat csinálni a rendszer,hogy betölti az asztalt,de az ikonok nem töltődnek be,(nem jelennek meg.)Így többször volt olyan,hogy újra kellett indítani a gépet emiatt.

Néha pár perces fagyások is előfordulnak Windows 10-nél,vagy olyan is előfordult párszor,hogy a zenelejátszó nem játszotta le a zenéket.Hozzáférés megtagadva címszóval.Majd kb fél óra múlva már érdekes módon igen.

(Lehet,hogy talán a Win10 frissítésekkel van gond.)

Az a vicc,hogy Windows XP-vel meg Windows 7-el negyed ennyi gond nem volt soha sem.

Nem is értem,hogy akarják így motiválni az embereket,hogy térjenek át egy megbízhatatlan újabb Windowsra.

Nem is csodálom,hogy a többség még mindig Windows7-et használ.

2018. márc. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az elmúlt nagyjából 3 évben a hírportálokat olvasva a Windows 10 a 2010 előttiknél mar csak az asztali gépeken mondható, hogy használható laptopok esetében legtöbb esetben a BIOS, Merevlemez és Memória gondok vannak, 2010-2014 között megjelent laptopok/asztali gépek esetében vannak kisebb nagyobb problémák. A 2015 vagy az után megjelenteknél nincsenek.
2018. márc. 30. 14:16
 6/12 MolotovPunk ***** válasza:
Az én laptopom 2017-es kínai gyártmányú Lenovo.Mint fentebb említettem,Windows 10-es op rendszerrel.Vannak vele azért kisebb nagyobb gondok,de főleg magával a Windows-al...
2018. márc. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

bios gondok vannak? ennek mi köze a windowshoz?

mondjuk sokat dobna a dolgon ha 2018 ban már dvd olvasó helyett ssd-t tennének a gépekbe. A windows 10 problémáinak 80%-át megoldja

Ami nagyobb probléma az a microsoft hozzáállása a dolgokhoz

2018. márc. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 MolotovPunk ***** válasza:

Nem tudok róla,hogy lennének Bios gondok.

Azt tudom,hogy a Windows 10 rendszerrel rengeteg baj van.

Függetlenül attól kinek hány éves,vagy hónapos gépe van.

Persze azt is tudom,hogy az új Lenovo gépek sem az igaziak manapság.

2018. márc. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem igazán tudom melyik gyártó miként és hogyan egyeztet/tárgyal a Microsofttal. De egy megfelelő konfiggal hiba mentesen el fut a Windows 10 is.
2018. márc. 30. 22:05
 10/12 MolotovPunk ***** válasza:

Kikapcsoltam a Háttérben futó alkalmazásokat.

Most mintha jobb lenne a helyzet.Gyorsabb lenne a gép.

2018. ápr. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!