Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hová érdemesebb telepíteni a...

Hová érdemesebb telepíteni a Steam-et?

Figyelt kérdés

Eddig egy SSD-t használtam. Rajta a Windows, és a Steam kliens + a Steam-es játékaim. Nemrég vettem egy 1TB-os HDD-t és a Steam-es játékaimat át szeretném rá pakolni.

Kérdezem: Csak a játékokat rakjam át a HDD-re és a Steam klienst hagyjam az SSD-n, vagy azt is rakjam át a HDD-re?

Melyik változattal lenne gyorsabb, jobb a Steam?

Előre is köszi a választ, hasznosakért megy a zöld pacsi! :)



2018. márc. 29. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
hát az oké hogy az ssd gyorsabb de mivel a steamen játékok vannak, meg programok, legfőképp játékok, ezért a HDD lenne jobb választás, viszont ha van 1TB ssd-d akkor maradhat azon ;D mert ha a steam ssd-n marad, és ha újra telepítesz/ letöltesz egy játékot, akkor alapból az ssdre akarja majd rakni... nekem 3TB HDD-n van a steam és vele együtt minden game.... semmi bajom vele :D
2018. márc. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyszerű, nálam 250 gb-os SSD-n van a steam mint kliens és 1 tb-os hdd-n a játékok.

A steam kliensen belül ha megnyitod a beállításokat, és ott fájlkezelés vagy letöltések fül talán, be lehet állítani, hova pakolja be a játékokat

2018. márc. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nekem egy 120GB-os SSD van és az új 1TB-os HDD. Igazából szeretném mostantól kímélni az SSD-met, annyit írok folyton szegénykére, nem csoda, hogy már csak 93%-os a kondíciója... :D

Ja és igen, úgy gondoltam én is, hogy a Steam-en belül állítanám át azt a könyvtáras dolgot vagy mit és akkor a játékaimat a HDD-re telepítené. Köszi az eddigi válaszokat, mentek a zöld kezek.

2018. márc. 29. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!