Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért tiltottak ki Ogame-ről?

Miért tiltottak ki Ogame-ről?

Figyelt kérdés
A héten regisztráltam és egész szépen fejlődtem. Pont tegnap sikerült kolonizálnom egy másik bolygót. Ma délután be akarok lépni erre 2038-ig le vagyok tiltva. Egyből regisztráltam az Ogame.hu oldalon a kapcsolatok hoz és irtam, hogy kérem aktiválják vissza mert semmit sem csináltam. Eddig még senki sem válaszolt ha nem fognak 2 nap mulva akkor tovább megyek ezügyben mert mi az hogy csak úgy letiltják a játék felhasználókat? Veletek is történt már letiltás? Reklamációban meddig jutottatok el?

2018. márc. 30. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Ünnep alatt és hétvégén nem ugranak Pistike levelére? Arcátlanság!
2018. márc. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kellett volna megszegni a szabályokat és akkor nem tiltanak ki
2018. márc. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"mi az hogy csak úgy letiltják a játék felhasználókat?"


Egy jog, amit minden hasonló cég fenntart magának. Indoklás és értesítés nélkül bárkit bármikor kivághatnak. Tessék elolvasni a szabályzatot, benne lesz.

2018. márc. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"6.2

Minden egyéb törvényi vagy szerződéses jogot nem sértve, különösen a jelen Felhasználási feltételek 8.2 szakaszában foglalt felmondási jogra hivatkozva a Gameforge saját belátása szerint a következő intézkedések bármelyikét hozhatja, ha egy felhasználó a jelen Felhasználási feltételekbe vagy a mindenkor alkalmazott kiegészítő feltételekbe és Szabályokba ütközően vétkesen cselekszik, kivéve, ha a felhasználó nem felelős a szabálysértésért:

a) tartalom megváltoztatása vagy törlése,

b) az adott felhasználó figyelmeztetése,

c) a vétkes cselekvés nyilvánosságra hozása az érintett online játékban a játékosnév közzététele mellett,

d) a felhasználói fiók átmeneti felfüggesztése és

e) az érintett felhasználó kizárása, a jövőbeli esetekre vonatkozóan is."

Forrás: OGame - Általános szerződési és használati feltételek ( [link] )

2018. márc. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kösz mindenkinek a nagy kioktatást! Ezek szerint csak ugy kivághatnak egy játékost ha nekik olyan kedvük van. Na b sszátok meg akkro! Akkor sem hagyom annyiban! Milyen szabályszegést sértettek? Túl gyorsan fejlődtem? Akkor bocsánat! Máskor lassabban fejlődök.... eszem megáll
2018. márc. 30. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!