Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Linux Mint 18.3 Cinnamon hiba...

Linux Mint 18.3 Cinnamon hiba kattintásnál?

Figyelt kérdés
Ha a rendszernél a "start" menüre nyomok rögtön felugrik és el is tűnik a menü. Ugyanígy viselkedik legördülű menüknél, vagy ha a "tálcáról"/panelról futó programot váltok. Van hogy csak negyedjére működik normálisan. Az ajánlott nvidia illesztőt használom, ezt semmiképpen sem cserélném.

#linux #cinnamon #linux mint 18.3 #linux bug #linux nvidia
2018. ápr. 1. 10:40
 1/9 anonim ***** válasza:
9%
Jó, és? Ott a google, keress rá, hogy kell megjavítani, ha meg lehet. Elárulom, más is csak ezt tudná tenni a problémával.
2018. ápr. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

#1 nem értem hogy miért nem a kérdésre válaszoltál.


Kedves Kérdező! Igen, ez hiba. XD

2018. ápr. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Én is rájöttem, a kérdőjelet csak azért raktam ki mert máshogy nem engedte a rendszer.

Itt mindenki 12 éves szellemi nyomorék?

2018. ápr. 1. 12:12
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi? Te vagy az aki egy kérdést nem képes normálisan feltenni. Pl. Azt sem írtad le, hogy eddig mivel próbálkoztál a hiba kijavítása érdekében. Vagy találjuk mi? :)
2018. ápr. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4-es, vagy 66 százalékos előző válaszoló. Előzőleg se tudtál választ adni, vagy ötletet. Sajnos ezt is le kell pontozzam, mert rendkívül haszontalan és igénytelen válasz volt ez részedről.
2018. ápr. 1. 15:03
 6/9 anonim ***** válasza:
#5 ha te ettől jobban érzed magad, akkor pontozgass nyugodtan, engem nem zavar, nekem tökéletesen működik a Sylvia :)
2018. ápr. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ügyes vagy!
2018. ápr. 1. 17:04
 8/9 Tom Benko ***** válasza:

Huhh.

1; Az nvidia drivernek semmi köze hozzá.

2; Nincs túl érzékenyre állítva a rendszer?

3; Nem egérke a hibás?

2018. ápr. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Pipas Pisti ***** válasza:

Nem használok Mint-et, és főleg nem Cinnamon-t, csak azért válaszolok, mert látom nem kaptál még választ:


linuxmint.hu oldalon és az ubuntu.hu oldalon érdemes feltenni, mert ott segítenek.

2018. ápr. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!