Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért tölt be ilyen lassan a...

Miért tölt be ilyen lassan a World Of Tanks?

Figyelt kérdés
Direkt levettem a grafikát minimumra,Pedig simán elfut highon 90 fps-sel,de amikor be kell hogy töltse a terepet,akkor a meccs első 2 percében inaktív vagyok afkolás miatt,mert nem tölt be. Nem a gépem miatt van ez,gt 1030 videókártya,8 gb ram,intel core i5-2400K processzor.Régebben nem volt ilyen,az 1.0 -s frissítés előtt.Mi változott ?

2018. márc. 29. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Válts át ablakos módba, majd betöltés közben figyeld a Feladatkezelővel, hogy mi használja a lemezt. (Tippre a MsMpEng.exe lesz, vagyis a tetűlassú Windows Defender.)
2018. márc. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet máris nézem! :)
2018. márc. 29. 22:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha teheted vegyél ssd-t és arra telepítsd, garantálom hogy nem lesz ilyen problémád sőt még várnod is kell pár mpt mire a többieknek is betölt és elindul a visszaszámláló. Esetleg használj töredezettségmentesítőt, az is sokat dob rajta.
2018. márc. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ez a gtx 1030 nem nagy durranás egyébként... nem is vagyok benne biztos, hogy jobbak a tesztjei, mint egy 940m-nek
2018. márc. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ott a valasz a kerdesedben. 1.0-as frissites.

Nem veletlen árulják egyre tobben az accountjukat..

2018. márc. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 CsabaP válasza:

Nekem is ugyan ez a gondom, i5-2400; 8GB ram SSD; R9 380 4GB-os 256bit VGA, jogtiszta win 10. Beállítás ULTRA; játék közben a a pin 30-40 között, FPS: 70-80 körül; internet 500-as stabil.

A hiba: a garázsban kiválasztott jármű csatába indítását követően a betöltésnél olyan mint ha lefagyne, vagy nem töltene... (megnéztem, proci 30%-on dolgozik, Ram: 47%; VGA: 8% a pillanatnyi terheltség/kihasználtság) , általában 2-3 perc alatt tölt be ... mire berak a csatába, a visszaszámláló 13:20-körül jár a 15:00 helyett.... rosszabb esetben kilőttek, vagy kapok néhány feljelentést tétlenség miatt... De a csatában nem fagy nem laggol, ott már a VGA is 80-100%között dolgozik.

Nme jöttem rá hol a hiba. Nincs feltéve semmilyen skin, minden gyári.

2018. máj. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!