Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az ESET nod 32/8 állandóan...

Az ESET nod 32/8 állandóan kiírja, hogy a sz. Gép veszélynek van kitéve. A web hozzáférés védelemnél azt írja: működési hiba. Hogy kell eltávolítani az Eset-et, mert sehogysem sikerül!?

Figyelt kérdés
Tehát nem működik rendesen, A POP 3, a HTTP nem fog működni, hiba történt a szolgáltatás indítása során. Már be is kaptam egy vírusos böngészőt a Chromiumot, ami böngészőnek adja ki magát, úgy néz ki, mint a Chrome, de ez egy VÍRUS! Nagy nehezen ettől sikerült megszabadulnom a Wise Anti Malware-val! Erre szeretnék átállni. De két vírusirtó egyszerre nem jó. Ráadásul ott volt nekem korábban az AVAST, de az eltávolításnál az összes összetevője ott van a gépen. Azokat is el kellene távolítani, de nem tudom, hogyan. A Pogram files-nál is ott va, és a Program data-nál is ott van az Avast. Az ESETnek pedig sehol, simmilyen listában nincs nyoma, mégis, indításkor kiteszi magát, és frissítget, mintha minden rendben lenne. Szóval nem egyszerű eset, tudom, és kérlek, segíts!

2018. ápr. 5. 11:18
 1/2 szántóvető ***** válasza:
az eset nem egyszerű eset?hát nem.eset leg tedd újra a wint,az lesz a legjobb.és ne tegyél fel minden vackot,főleg ha gondot okoz a reinstall.
2018. ápr. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 szántóvető ***** válasza:
mármint ha gondot okoz az uninstall,a programok törlése.
2018. ápr. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!