Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet az oka, hogy elmegy...

Mi lehet az oka, hogy elmegy a hang játékközben?

Figyelt kérdés

Van egy x751lb típusú ASUS laptopom. Ezen szoktam Euro Truck Simuator 2-vel játszani. Na most egyszerre szoktam futtatni a Team Speak 3 Clinetet, a Steamot, a TruckBook clienst és az Euro Truck Simulator 2-őt és ha bent vagyok és a média vezérlő gombokkal a billentyűzeten állítom a hangokat akkor elmegy a hang mind az Euro Truck Simulator 2-nél a Team Speak-nál és a olyan mintha a Team Speak kidobna ezért újra kell indítanom és utána természetesen működik, és ha kilépek és a háttérben fut a játék és megnyitom az asztalon lévő hangkezelőt akkor is ezt csinálja. Viszont más játékoknál is tapasztalom, hogy ha játékközben állítom a hangot akkor kidob a Team Speak, de mint említettem ha az Euro Truck Simulator 2 játszása közben állítom a hangot akkor a játék hangja is elmegy. Viszont más játékoknál csak a Team Speak dob ki.


Előre is köszönöm mindenki válaszát!



2018. ápr. 5. 15:20
 1/3 VasutasIsti válasza:
Amikor áttárakod a hátérbe (letácázod) akkor az egész ets2 megáll, nem csak a hangja. Remélem tudtam segíteni
2018. ápr. 6. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nekem az a gond, hogy okés, hogy elmegy a hang ha lerakom tálcára és a játék is megáll, de ha visszalépek miután állítottam a hangon akkor minden hang elmegy.

És ha a ts-t nem futtatom akkor minden oké a hangal.

2018. ápr. 6. 14:52
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönök minden választ előre is!
2018. ápr. 6. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!