Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ti hisztek az antivírus...

Ti hisztek az antivírus programok hatékonyságában?

Figyelt kérdés
Mint egy egyszerű, teljesen átlagos otthoni felhasználónak, tényleg szükségem van antivírus licenszre, meg efféle "védelmi" programokra? Egy sima free version nem szolgál ki teljesen?

2018. ápr. 7. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Otthoni célra, vírusvédelem szempontjából teljesen elegendő egy ingyenes vírusvédelem:

[link]

2018. ápr. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 belapus ***** válasza:
100%

Amennyiben az az átlagos felhasználó tisztában van bizonyos biztonsági megfontolásokkal, akkor elég lehet számára az ingyenes AV is ( sőt, akár nélküle is boldogulhat ).

Így hát a kérdés inkább az, hiszünk-e a felhasználó hatékonyságában ?

A választ megkapod, ha visszanézel néhány olyan kérdést, amikor - akár aktív védelem mellett is - ahhoz kérnek segítséget, hogyan szabaduljanak meg a gépüket elözönlő kártevőktől.

2018. ápr. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát nélküle szerintem nem boldogulnál (Küldenék egy vírusos exe-t, kapcsold ki a vírusírtód és indítsd el), de egy ingyenes egy normál felhasználó mellé elegendő.
2018. ápr. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Játékra, filmezés böngészésre elég egy free antivirus is.

Netbankolásra, netes vásárlásokra, paypal stb már nem.

Én ezek miatt vettem meg az avast premiert, az avast safezone-ban ezek biztonságosabbak és teljesen elégedett vagyok vele. Tapasztaltam, hogy a bányász scriptek-től is hatékonyan megvéd, megszakitja a kapcsolatot gyorsan.

2018. ápr. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!