Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ezen a gépen, hogy futna el a...

Ezen a gépen, hogy futna el a Farming 2017 a World of tanks a Warthunder és a Battlefield 1? Intel Pentium G 4560 3,5 GHZ MSI Geforce GT 1030 2GB DDR5 RAM: 8 GB (2X4 GB) DDR4

Figyelt kérdés

2018. ápr. 13. 15:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Mediumon a gyenge vga miatt.
2018. ápr. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor az mi,hogy láttam youtobe-on ezt a konfigot és fullon vitte a wotot meg a warthundert meg a farmingot?
2018. ápr. 13. 19:16
 3/9 anonim ***** válasza:
72%

En meg lattam a Yutubon hogy Obama igazabol urleny. Errol ennyit.

Nem mindegy milyen felbontas, van-e valami tuningolva, friss driverek, hatterprogramok amik nem ugyanazok mindkettotoknel. Meg hog egyaltalan igazi a video.

2018. ápr. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem egy ilyen video van több is,tuti igaz
2018. ápr. 13. 23:06
 5/9 anonim ***** válasza:
60%

Én is több helyről hallottam, hogy megy a tüntetésre Gulyás Márton és a Soros-osztag, mégsem történt így. Mindemellett nincs sem két egyforma gép, sem két egyforma felhasználó, tehát az eredmények könnyen eltérhetnek. Továbbá garanciát senki nem tud vállalni arra, hogy ez így vagy úgy fog menni.


Egyébként ha a YouTube videóknak hiszel, miért kérted a segítségünket, véleményünket?

2018. ápr. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Látom ti is kb. annyit értetek ezekhez a hardverekhez mint én xd
2018. ápr. 15. 19:44
 7/9 anonim ***** válasza:

Aha, mint par hete, ugye sok hasonlo kerdes van, a kerdezo belinkel egy 10 eves irodai gepet, es hogy ezen megy-e a far cry4. Persze a valasz nem. Utanna jon a hiszti hogy de megy mert o latta a yutubon, be is linkeli, hat ott derul ki hogy korabbi far cry, es olyan pixeles mint a minecraft blokkjai.

Ha szerinted tutti igaz videok akkor meg minek a kerdes?

2018. ápr. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mert :D
2018. ápr. 15. 22:28
 9/9 anonim ***** válasza:
91%
Igen vedd meg fullon viszi nem bánod meg majd xd
2018. ápr. 16. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!