Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Elmegy -e a Battlefield 3 a...

Konzol5000 kérdése:

Elmegy -e a Battlefield 3 a gépemen? : Windows 7 Ultimate 3. 06 GHz NvidiaGforce 550 GTX 2, 00 GB RAM Pentium Dual-Core?

Figyelt kérdés
2012. dec. 5. 21:36
 1/2 PaSeV válasza:
Nekem szinte ugyanez a gépem volt tavaly. Annyi különbséggel, hogy az enyém AMD Athlon II 3 GHz, 4 GB ram-al rendelkezett. A video kártya az detto - ha a tiéd is 1 Gigás -, az oprendszer szintén! Egyébként ajánlom figyelmedbe az Aida64 nevű programot, meg a /gepigeny.hu/-t! Ott pontosan - ezzel a kis szoftver segítségével - kitöltheted a géped adatait, s játékonként lecsekkolhatod, hogy hány százalékban felelsz meg az adott gammánál. Remélem segítettem!
2012. dec. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 PaSeV válasza:
Ja, azt elfelejtettem írni, hogy a Battlefield 3 olyan simán ment nálam, mint kés a vajban!!! :-)
2012. dec. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!