Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egyszerű könyvjelző pdf...

Thyeby kérdése:

Egyszerű könyvjelző pdf olvasáshoz?

Figyelt kérdés
Pdf könyvet olvasnék. Nem tudom, miként menthetem el, hogy hol tartok az olvasásban? Nem akarnék fizetős pdf szerkesztőt, nekem elég, ha megjegyezhetem, hol járok az olvasásban, és nem kell hosszú lapozgatással kezdenem emlékezetből az olvasást.

2018. ápr. 14. 10:13
 1/6 coopper ***** válasza:
100%

Szia.


A hagyományos Adobe Readerekben (legalábbis a XI-ben van) is van egy ilyen jelegű pont, csak azt be előtte be kell állitani : Szerkesztés - Beállitások (Ctrl+K) - Dokumentumok - A legutóbbi nézetbeállitások visszaállitása... ide rakni kell egy pipát.


Kép : [link]


Sok sikert.

Üdv.

2018. ápr. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hűű, de jó!


Hálám a sírodig fog üldözni!


Ha már ilyen guru vagy, kérdeznék még kettőt:


1 - Tablettán is van valami hasonló lehetőség? Ha azon olvasok ugyanezzel a problémával szenvedek.

2 - Hezitálok, hogy beszerzek egy ebook olvasót a tablet mellé. Más ki is szemeltem egy olcsóbb, egyszerűbb Prestigio-t. Ott biztosan van ilyen könyvjelző lehetőség.

Tudsz róla valami konkrétabbat?


Egyébként Hajlok az ebook-ra a papíralapú könyvek helyett, de kilátástalannak érzem úgy tanulni ebook-ból, mint a papír könyvekből: A számomra fontosabb részekhez beragasztok egy öntapadó könyvjelzőt, így akár hat helyen is azonnal ott nyílik a könyv, amit gyakran használok.

2018. ápr. 14. 16:08
 3/6 coopper ***** válasza:

Sajnos ezeket nem tudom.


Üdv.

2018. ápr. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Androidos tableten az Adobe-féle pdf olvasó ott folytatja a dokumentumokat, ahol bezártad őket, ezen kívül van lehetőség könyvjelzőzésre. Windows-os tableten a Tucan Reader szintén ugyanott folytatja, ahol abbahagytad.
2018. ápr. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

ezen kívül van lehetőség könyvjelzőzésre.


Koszonom! Kiprobaltam, es mukodik. Mar csak ez a konyvjelzozes tart izgalomban. Hogyan lehetseges?

2018. ápr. 15. 18:00
 6/6 anonim ***** válasza:

A bekeretezett ikont kell keresni: [link]


Nálam a jobb alsó sarokban van. Ezzel lehet hozzáadni könyvjelzőt.

Megnyitni pedig a jobb felső sarokban lévő három pont és három vonalas menü alatt lehet, ugyanezzel az ikonnal jelölve.

2018. ápr. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!