Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tiltható le a Firefox...

Hogyan tiltható le a Firefox 58. 0+ esetében a "más könyvjelzők" mappa?

Figyelt kérdés

Eddig nem ide mentette a frissen könyvjelzőzött oldalakat, így most ez a nagyszerű újítás, újabb rendkívül fárasztó perceket okoz, mert ki kell mozgatni ebből az általam soha nem használt mappából a könyvjelzőket.


Letiltani, törölni próbáltam. Nem lehet. Próbáltam megváltoztatni a mentési útvonalat, de kilépés után újra visszaáll a kéretlen "más" mappára.


Lehetséges valahol letiltani ezt a mappát, vagy az automata útvonalat megváltoztatni, ami véglegesen érvényben marad?


Vagy ez is olyan végleges, idegesítő megoldás, mint amiket az elmúlt pár verzióban bevezetettek? (pl. beépülőmodul nem menthet általad megadott mappába, csak a fox által definiáltba)



2018. jan. 24. 15:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Most kezdett el baromira zavarni, pár perc alatt megtaláltam a megoldást, ha még nem késő:

[link]

2018. febr. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Na ne vicceljünk már, hogy ebből is add-ont csináltak...


Ennyi erővel a következő fő verzióban szedjék ki az ablakbezár gombot, és csak extra feature-ként lehessen visszatenni.


Mindettől függetlenül: Köszönöm szépen! Kipróbálom, ha majd ráérek.

2018. febr. 28. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!