Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » "We are unable to connect to...

"We are unable to connect to EA servers to activte Battlefield 3 on this computer using your account. Please try again later", mi a megoldás erre a problémára?

Figyelt kérdés
Pénteken még jól működött az origin. Szombat óta viszont minden játéknál a fenti üzenet fogad.
2018. ápr. 16. 12:11
 1/3 Takysoft ***** válasza:

Long shot, de egy próbát megér.


Szóval az Origin-es játékok aktivációt igényelnek, csatlakoznak egy aktiációs serverhez.


Ha esetleg felteszel egy crack-et az blokkolhatja a hozzáférést ahhoz a serverhez.


Szóval ha valaha feltettél cracket bármilyen Origin játékhoz, akkor az lehet a gond.


Step 1: Windows gomb, és begépeled, hogy: cmd

a találati listában látod majd a cmd-t, arra jobbklikk és Futtatás rendszergazdaként.


Step 2:

a Rendszergazdai prancssorba, amit most megnyitottál beírod, hogy:

notepad C:\Windows\System32\drivers\etc\hosts


Itt minden sor, ami # jellej kezdődik, az komment, nem számít.

A többit töröld ki a francba.

Ctrl+S

(ha mentéskor rákérdez a fájlnévre, akkor nem rendszergazdai módban editálod a fájlt. step 1 fontos.)



Restart kellhet.

2018. ápr. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tud csatlakozni az EA szervereihez az Origined. Lehet nálad okoz valami galibát, bár nem lepődnék meg rajta, ha az EA-nél lennének bajok. Ilyen esetekben én a neten az adott játék fórumában néznék körbe, hátha valakinél jelentkezett hasonló hiba, és sikerült megoldania.


Ezt találtam:


[link]

2018. ápr. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget végül felkerestem az EA helpdesket ahol 10 perc alatt megoldották a problémát.
2018. ápr. 16. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!