Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit csináljak ezekkel? Ellenőr...

Mit csináljak ezekkel? Ellenőrzést futtattam a gépemen és

Figyelt kérdés
olyan bejegyzéseket találtam hogy: csoport vagy felhasználó neve:ismeretlen fiók (jl-zu) -ez számomra is ismeretlen! Olvasási és végrehajtás engedélyezve. Tulajdonos microsoft corporation (R) -így, a többi microsoftos meg karikában r betű. Ez egyébként az mshtml. dll és nulla bájtos. Mit csináljak vele? Vonjam vissza az engedélyeket, vagy töröljem az egészet?

#ismertlenfiók #nullabájt #mshtml
2018. ápr. 16. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Tudnál képet csatolni arról az ablakról amit kidobozz a vírusírtó?
2018. ápr. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez nem vírusirtó,hanem Autorun Analyzer,és amiket írtam azokat a fájl tulajdonságlapjáról olvastam le.
2018. ápr. 16. 21:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Jah értem. Szerintem microsoftos dll fájlokat ne babráld ilyen furcsa programokkal.
2018. ápr. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És az hogy ismeretlen fiók?Meg hogy eltér a többi Microsoftos védjegy jelöléstől?
2018. ápr. 18. 20:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Rendszervisszaállítási pontot csinálj azért, és töröld ki akkor, valóban fura
2018. ápr. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!