Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Programok

A kérdés

Miért nincs még mindig szavazás funkció az instagram strorynál?

Még 2017. októberében kijött egy frissítés instagramra, ami magában foglalta a storyknál megtalálható "szavazás" funkciót, az én fiókomból azonban ez még mindig nem elérhető. Rendszeresen frissítem, próbáltam már újratelepíteni az alkalmazást, újraraktam magát a telefont is, valamint hibaként bejelentettem a problémát az instagramnak is, ám ez már egy hónapja történt és még mindig semmi.

Miért lehet, hogy fél év elteltével bizonyos fiókokból még mindig nem elérhető egy bizonyos frissítés? Mi lehet erre a megoldás?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Instagram, szavazás, mobiltelefon, alkalmazás, applikáció, hiba

2018. ápr. 18. 16:39  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A laptopomon alapból vannak funkció gombok. Ha az Fn gombot nyomva tartom akkor tudom használni az F1-F12 gombokat. Meg lehetne valahogy oldani, hogy ne kelljen nyomva tartanom,...
1 hete vettem egy Huawei P9 lite Mini-t, majd két napra rendeltem hozzá egy SD kártyát ( class4 ) Na de egyszerűen nem menti az alkalmazásokat az SD kártyára a telefonon meg...
Androidra hasonló alkalmazás?
Instagramon lehet látni szavazás készítésénél, hogy ki szavazott? Nem csináltam még, azért kérdezem
Eltűnt az "Alvó állapot" funkció Windows 10-ről?
Viberen is van olyan funkció mint skypén? Nevezetesen ha beírok egy szót a keresőbe, akkor az megmutatja az összes olyan a beszélgetésekben elhangzott idézeteket, ami tartalmazza a beírt szót?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Programok rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!