Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet Macbook-ról...

Hogyan lehet Macbook-ról iPhone-ra iPad-re áttenni képeket? OSX frissítésnél elvesznek az adataim a gépről?

Figyelt kérdés

Hogyan lehet minden adatot áttenni Macbook-ról iPad-re vagy iPhone-ra a legegyszerűbben?

Szeretném frissíteni a macbookomat de félek elvesznének az adatok a gépről ha megtenném és sajnos nincs külső merevlemezem.

Nem vagyok egy nagy profi. :) :(



2018. ápr. 19. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak a frissítés miatt felesleges mindent lementeni. Semmi nem fig elveszni.
2018. ápr. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ez biztos??

Mivel még a rendszer is erre kér.

Az új funkciók miatt és mert sok alkalmazás nem kompatibilizál már a jelenlegi rendszerrel szeretném frissíteni de figyelmeztetés is van, hogy timemachine használatával tegyem rá külső merevlemezre az adatokat mert elveszhetnek.

2018. ápr. 19. 16:31
 3/7 A kérdező kommentje:
Át lehet tenni macről ipadre iphonera az adatokat képeket fájlokat??
2018. ápr. 19. 16:40
 4/7 anonim ***** válasza:

Elvileg nem vesznek el az adatok a frissítés következtében, de bármi megeshet (ehhez egyébként frissítés sem kell, így ajánlatos a legfontosabb, pótolhatatlan dolgokról folyamatosan biztonsági mentést tartani). iPhone-t, iPad-et nem tudod ilyenre használni.

Szerezz valahonnan egy nagyobb tárhelyű pendriveot és a legfontosabb dolgokat másold rá arra.

TM igazából mindenről csinál mentést, olyan mint iPhone-nál a Back Up.

2018. ápr. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a részletes választ utolsó!!! 😊

Ha szeretném sem lehet macről ipadre vagy iphonera rátenni képeket?? Nem mindent csak képeket és pár dokumentumot.

2018. ápr. 19. 18:17
 6/7 anonim ***** válasza:

Képeket Fotók App-el igazából áttöltheted az iPhonera.

De lehet a legegyszerűbb az lenne, ha feltöltenéd a képeket, dokumentumokat valamilyen felhőbe. Akár veszel egy hónapra 300ft-ért iCloud tárhelyet. Utána pedig lemondod. De bármilyen más is jó erre. Pl. Dropbox, OneDrive.


Ne fogd fel támadásnak de, ennyi tech cucc mellé, (ráadásul nem is az olcsó kategória) igazán lehetne egy külső meghajtód, vagy legalább pendrive-od. 1TB-os külső meghajtót már simán kapni ~20 forintért.

2018. ápr. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen tudom.

Én nem szándékozom venni a közeljövőben pedig néztem 20-30ért lehet kapni már nem is rosszakat.

Nagyon szépen köszönöm a segítő válaszokat!!!

Szép napot! 😊😊

2018. ápr. 20. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!