Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a baja a photoshopnak?

Mi lehet a baja a photoshopnak?

Figyelt kérdés

Bármely eszközzel próbálok vonalat húzni a digitális rajztáblámmal, azt a kép mozgatásaként érzékeli.

Minden más programban rendesen működik, és húz vonalat az ecsettel pl, meg minden más... Ezért gondolom a photoshopban állítódhatott el valami. (a gép azóta volt ki-be kapcsolva, és a rajztábla is leválasztva)

Köszi a segítőkész válaszokat!



2018. ápr. 21. 14:14
 1/2 Phantomrider válasza:
Szia! Azért írok ide, mert nekem is ez a problémám és nem is régóta, próbáltam telepíteni a 2015-ös verziót, de abban is ugyanez. Egészen addig szépen rajzol amígtom fel nem nagyítom a képet, onnantól csak mozgatja a képet...Milyen táblád van? Én már arra is gondoltam nem e az ment tönkre....
2018. ápr. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Phantomrider válasza:

Közben meglett a megoldás, ha win 10 van ez működik

Start menü - keresés - cmd - amit erre bead oda ezt bemásolod: reg add HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Pen /v LegacyPenInteractionModel /t REG_DWORD /d 1 /f

aztán nyomsz egy entert, és kész.Egy újraindítást csináltam utána, azt azért csináld meg biztos ami biztos. Ez után nálam megszűnt a probléma :)

2018. ápr. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!