Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Normális az hogy ha üresen...

Normális az hogy ha üresen tartom az asztalt akkor sokkal gyorsabb a Windows?

Figyelt kérdés
Tehát ha nincs semmi parancsikon, fájl vagy mappa akkor sokkal gyorsabb, és bekapcsoláskor is érezhetően hamarabb betölt. A mostani notebookomnál és az előző asztali gépeimmel is ezt tapasztaltam.

2018. ápr. 21. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Kinek mi. Ma egy átlagos SSD mellett tök mindegy hogy van-e az asztalon 10-15 ikon vagy sem...
2018. ápr. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ezt kifelejtettem, hogy nekem hdd van a gépemben
2018. ápr. 21. 19:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha téged zavar az a 3 másodperc akkor hagyd üresen. Mint írtam kinek mi...
2018. ápr. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
...fájl vagy mappa, az lassít. Asztalon nem jó adatokat tárolni.
2018. ápr. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 he84 ***** válasza:
Hmm, én ezt eddig nem tudtam, hogy az asztalon lévő ikonok esetleg lassíthatják a Windows-t. Bár szerintem nem sokkal és attól is függ, hogy hány darab ikon van ott. Nyilván ha több, akkor vélhetően jobban lassíthatja. Nekem legfeljebb 5-15 ikon szokott kint lenni, az nem sok. Szerintem ha valakinek 40-50, vagy 50-nél több van, az már sok, pláne ha beteríti a fél képernyőt, vagy annál többet. Persze mindenki maga tudja. És nekem is HDD-s.
2018. ápr. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!