Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Excel függvények érthetően?

Excel függvények érthetően?

Figyelt kérdés
Néhány excel függvényt kell majd a jövőben használnom, ilyen az index hol.van és a szumha. Csak hát nem akarom megérteni őket és a neten sem találok semmilyen értelmes feladatot, magyarázatot. Gondoltam itt van valaki aki ért ezekhez.

2018. ápr. 24. 15:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%

"Csak hát nem akarom megérteni"


Ha nem akarod akkor úgy nehéz lesz...

Én beírtam Google-be: Excel függvények és kijött sok hasznos oldal. Vegyél magadon erőt csak úgy fogod megtanulni.

2018. ápr. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Szirty ***** válasza:
50%
Így van. Egy fontos hozzávaló: AKARNI kell!
2018. ápr. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nézegessél érettségi feladatokat, fent vannak az oktatas.hu-n a megoldásukkal együtt. Ha a megoldásban keresed a függvényt, meglesz a feladat is hozzá.


Ha olyant találsz, amiben FKERES van, az is jó, mert lényegében ugyanazokra használható, mint az index és a hol.van együtt.

2018. ápr. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt hallottátok már, hogy egy csavar nem akar bemenni a helyére? Ott se az akarat hiányzik. A kérdező úgy értette, hogy nem sikerül neki.
2018. ápr. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Minden függvénynek van saját súgója.

Eléggé seggnyalós, bárki megérti.


Vagy tényleg egyszerűbb ide kiírni egy kérdést, mint hogy megnézzem magam? Hová tart ez a világ b...meg... :((

2018. ápr. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 TappancsMancs ***** válasza:
2018. ápr. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 TappancsMancs ***** válasza:

Vagy/+ ez:

[link]

2018. ápr. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 TappancsMancs ***** válasza:
100%

Vagy egy fontosabb összesítés:

[link]

2018. ápr. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
F1 a legjobb...
2018. máj. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Első kettő hozzászólónak üzenném, hogy a "csak nem akarom megérteni" alatt nem azt értem hogy nem akarom megérteni, hanem nem megy, nem fogom fel. Ezt nem tudom miért kell külön elmagarázni?


# 5/9 hózzászóló: Talán nem lehet megkérdezni másokat? Vannak segítőkész emberek is, nem csak olyanok mint te. Hova tart ez a világ bmeg?!


Többieknek utólag is köszönöm a segítséget, jól sikerült az érettségi :)

2018. jún. 22. 10:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!