Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a véleményed a csgo csaláso...

Mi a véleményed a csgo csalásokról?

Figyelt kérdés
Mi a véleményed a csgo csalásokról? A mai nap találtam ezt a linket " [link] ez is egy csgo csalás.. mi értelme van?

2018. ápr. 25. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Kereslet-kínálat értelme van. Van aki nem tud játszani de érvényesülni akar, vagy másokkal kiszúrni - és ilyenek mindig minden közösségen vannak. A másik oldalon megjelenik erre a kínálat. Az egyik fizet és megkapja amit akar, a másik pedig megszedi magát pénzzel.
2018. ápr. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Üdv!Szerintem szánalom..Nem értem minek kell csalni.Sajnos az ismerőseim közül vagy 6-t VAC-oltak, meg is érdemelték.Attól, hogy csalsz nemleszel jobb játékos..Lehet, hogy megnyered a sok meccset, de jobb soha nem leszel.Aki csal, az csalás nélkül semmit nem ér..De a csalók minden játékban megtalálhatóak.Remélem a Valve majd előfog állni 1-2 jó ötlettel :D
2018. ápr. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 ZeToRr ***** válasza:
2010 ota csezek, 2013 ban kezdtem a got E's fel EV alatt global lettem. Egy szar Ez a jatek, remelhetoleg lecserelik vagy tenyleg annyira elkurja a valve hogy kiadjon egy masik jatekot. Ha valasztani lehetne akkor Cs:s reworkot kernek, OTT volt a legkevesebb csalo. Szanalom Ami a magyar scene-Ben megy, undorito Ami egesz europaban megy.
2018. ápr. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
szerintem szánalom
2019. szept. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!