Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7-est lehet telepíteni...

Windows 7-est lehet telepíteni gamer gépre?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy ASUS ROG GL553VE FY101-et operációs rendszer nélküli és azt szeretném tudni, hogy lehet e rá Windows 7-est is telepíteni vagy csak 10-et lehet? Csak azért kérdezem mert a 7-est jól ismerem de a 10-el még nem igazán volt dolgom és sok rosszat hallottam róla, ismerőseim is tapasztalatból mondták hogy nem érdemes 10-re váltani meg nem stabil OP. Mit gondoltok erről? Válaszaitokat előre is köszönöm!
2018. ápr. 27. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyen elv mentén a Windows XP is jó lesz rá, hiszen az régen milyen jól működött és nem panaszkodtak rá (nemde?). Hülyeséget beszélnek az ismerősök, nincs alapja. Egy átlagfelhasználó nem is ütközik olyan hibába ami miatt problémája lehetne a rendszerrel, különben senki nem használná - vagy javítanák azt.
2018. ápr. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A mai hardverek (sajnos) közel sem támogatják a Windows 7-et. Azért sajnos, mert én is sokkal jobban szeretem a 7-et, mint a 10-et, még így is, hogy közel fél éve rá vagyok erőltetve a használatára, és még mindig nem annyira átlátható, mint a 7-es.

Arról nem is beszélve, hogy sokszor olyan rendellenesen furcsa dolgokat produkál, hogy az borzasztó.. Gondolkodtam egy dual-boot témán, de odáig még nem jutottam el.

2018. ápr. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én azon gondolkodtam ha használni is kell a 10-et majd a gamer gépre jó lesz,a 7-es meg megmarad egy gyengébb gépen internetes használatra meg egyebekre.
2018. ápr. 27. 21:12
 4/7 anonim ***** válasza:

Teljesen felesleges erőltetni a 7-est, főleg új hardveren és főleg nem játék kapcsán.


Árulja már el valaki, mitől űrrakéta a Win10 használata? Én 3.11-el kezdtem, egyik sem okozott túl sok meglepetést azóta. Sőt, a 10-es UI az egyik legjobb, amit a Microsoft valaha csinált. A stabilitás terén meg Win2000 óta nincs sok baj (bár, az XP nem volt egy jó ötlet...) Hozzáteszem, a Windows mindig másodlagos/szükséges rossz és játékplatform volt számomra, én az Amiga/UNIX/Linux/Mac felületeken „szocializálódtam”.

2018. ápr. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kérdező: Erre a gépre sajnos már csak 10 tehető.


#4: A titok, hogy nem vagyunk egyformák. Neked tetszik, másnak nem. Neked jól működik, másnak nem.

2018. ápr. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem, csupán azért tettem fel a kérdést mert nem volt dolgom még a 10-essel és szerettem volna tanácsot kérni azoktól akik használják. De nem mondtam hogy rosz a 10 mivel nem használtam még nem itélem meg hogy milyen! De köszönöm válaszaitokat. Amint kezembe kerül majd kitapasztalom.
2018. ápr. 28. 00:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Már csak a DirectX 12 hiánya miatt se való egy mai gamer gépre a Win7.
2018. ápr. 28. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!