Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valamit letörölt az öcsém a...

Valamit letörölt az öcsém a gépemről mit tegyek?

Figyelt kérdés

Csak 10 percre hagytam magára, erre letörölt valamit, belassult a gépem mint állat.(win10 amúgy)

Annyit sikerült kíhúznom belőle hogy a

„programok törlése is telepítése”

ből törölte, mit kéne csinálnom?

Nagyon nagy a baj?

Vagy csak újra le kéne tölteni?

Annyit még össze tudtam szedni a magyarázatából hogy valami:„kék u betű”

volt az ikon.

Acer E 15 ös laptop, hátha ez segít, ha megoldható csak olyan válaszoljon aki tud/próbál segíteni, és nem a trollok.



2018. ápr. 29. 17:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha van rendszervisszaállítási pontod, akkor egy korábbi időpontra visszaállíthatod a rendszert. Bár csupán egy program eltávolításától nem szabadna ilyen drasztikus dolognak történnie. Azt is nézd meg hogy milyen oldalakat nyitott meg vagy telepített, nehogy esetleg valami bányászprogram egye az erőforrásokat.
2018. ápr. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Dongaben ***** válasza:
100%
Onnan nem tud olyan programot törölni, ami lelassítaná a rendszert. A nemlétező öcsi valami másba nyúlt bele. Szóval: Mi volt? Nyugodtan... "Én nem vagyok az anyád..."
2018. ápr. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1.köszi megfontolom.

2.Létező öcsiről van szó :D

Ha onnan nem lehet akkor passzolok, előtte teljesen okés volt minden, és hirtelen miután ez megtörtént belassult mint állat.

2018. ápr. 29. 17:59
 4/10 A kérdező kommentje:

Mást meg nem csinált azt mondja, énsem..

Szóval passzolok..

2018. ápr. 29. 18:00
 5/10 anonim ***** válasza:
én is azt mondanám hogy egy visszaállítást csinálj, amúgy egy program törlésénél tényleg nem lenne szabad hogy lassuljon, az akkor van ha valami eszi az erőforrásokat (legalább is álltalában)
2018. ápr. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia kérdező, magamat juttatja eszembe, mikor kiskoromban a bátyámnak a gépéről töröltem le valami fontos programot, de az a Windows alap mappája volt. :D Az első válaszolóval tudok egyetérteni nem szabad, hogy nagy gáz legyen, ha drasztikusan leült a rendszer, akkor szerintem bekaphatott valami vírust, ha ugyan olyan lassú újraindítás után is. Ha nem segít akkor rendszervisszaállítás, ha ez se segít és tényleg nem tudjátok a program nevét, akkor újra telepítés. Ez mindent megoldhat.
2018. ápr. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Esetleg:

[link]


A cmd-t megnyitod aztán beírod oda:

sfc /scannow

Ez egy ideig elmegy. Nem biztos, hogy segít.

2018. ápr. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Megoldódott a probléma, köszönet az összes válaszolónak, ment a zöld pacsi.
2018. ápr. 29. 21:47
 9/10 anonim ***** válasza:
Nincs mit, ha van olyan dolog amiben úgy érzed tudok segíteni Privátban elérsz! :)
2018. ápr. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Ha így lesz minden képpen írok. :)
2018. ápr. 29. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!